Kraków - korepetycje z języka angielskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

małopolskie

Wybrane miasto

Kraków

 

Klaudyna Karcz Profesjonalne lekcje ONLINE (Skype/Messenger) z życzliwą lektorką - specjalistką od łamania bariery językowej. Ultra efektywnie i z humorem. Nie wierz na słowo - zobacz WIDEO z opiniami moich uczniów!…»

aktualizacja 3 dni temu, 8:00

1 zł

za 60 minut

 

angielskibielsko.pl Zapraszam na stronę internetową: www.angielskibielsko. pl Zapraszam na profesjonalne lekcje z dojazdem do domu ucznia, siedziby firmy oraz zajęcia ONLINE. Wszystkie grupy wiekowe, wszystkie poziomy z…»

aktualizacja 3 dni temu, 5:46

80 zł

za 60 minut

Praga Północ 

Nina Doświadczona nauczycielka języka angielskiego i tłumaczka udzieli lekcji języka angielskiego dla dorosłych. Jestem magistrem Filologii Angielskiej. Oferuję lekcje języka angielskiego ogólnego, biznes…»

aktualizacja 10 wrz 2020

60 zł

za 60 minut

 

Ewa Nauczyłam się języków łącząc naukę ze swoimi pasjami - pozwól że poprowadzę Cię by udało się to również Tobie! Podchodzę indywidualnie do każdego ucznia i staram się dopasowywać zajęcia do jego zainte…»

aktualizacja 09 wrz 2020

50 zł

za 60 minut

Rondo Mogilskie 

Katarzyna Serdecznie zapraszam młodzież i osoby dorosłe na wszystkich poziomach zaawansowania. Posiadam 15-letnie doświadczenie w indywidualnym nauczaniu języka angielskiego. Potrafię idealnie dopasować zajęcia…»

aktualizacja 01 wrz 2020

60 zł

za 60 minut

 

Jan Doświadczony nauczyciel, absolwent filologii angielskiej UJ z wieloletnim stażem w nauczaniu języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania zaprasza dorosłych, młodzież oraz dzieci do nauki. Ni…»

aktualizacja 01 wrz 2020

100 zł

za 45 minut

 

Paulina Zapraszam Państwa na superefektywne lekcje angielskiego "mówionego" których celem jest przełamanie bariery językowej. Jestem lektorką z ponad 10-letnim stażem w szkoleniu pracowników firm wi…»

aktualizacja 31 sie 2020

60 zł

za 60 minut

 

Katarzyna JĘZYK ANGIELSKI przez Skype KATARZYNASAWICZ.COM - wszystkie poziomy (A1-C2) - język ogólny - język biznes i branżowy: HR, księgowość i rachunkowość finanse, ekonomia, bankowość - przygotowanie do …»

aktualizacja 26 sie 2020

75 zł

za 50 minut

 

Szymon Angielski dla Opornych - Twoje dotychczasowe próby nauki języka angielskiego kończyły się niepowodzeniem? - Masz dość utartych i nieskutecznych schematów wiecznie powtarzanych w szkołach językowych?…»

aktualizacja 11 sie 2020

75 zł

za 60 minut

 

Agnieszka Lektorka prezentująca najwyższe standardy w zawodzie (filologia angielska UJ, doktorat, stopień nauczyciela dyplomowanego, metodyk, egzaminator, 15 lat doświadczenia), zaprasza na lekcje języka angiel…»

aktualizacja 11 cze 2020

70 zł

za 60 minut

 

Aleksandra Lektorka z wieloletnim stażem w nauczaniu udzieli lekcji j. angielskiego na każdym stopniu zaawansowania od początkującego do zaawansowanego (C1advanced).Nauczam dzieci, młodzież, osoby dorosłe, seni…»

aktualizacja 07 cze 2020

70 zł

za 60 minut

 

Katarzyna Łuczak Zapraszam na lekcje przez Skype/ Zoom oraz face to face we Wrocławiu. Uczę w British Council oraz University of Sheffield, piszę wszystkie materiały dla https://theenglishchannel.britishcouncil.org/…»

aktualizacja 24 mar 2020

100 zł

za 60 minut

 

Anna Usługi świadczone za pomocą komunikatora internetowego, uczeń otrzymuje nagranie każdej lekcji Jestem absolwentką Politechniki Koszalińskiej, obecnie studiuję na Uniwersytecie Islandzkim (Reykjavik) …»

aktualizacja 21 mar 2020

80 zł

za 60 minut

 

Lektorka angielskiego z magistrem z anglistyki, podyplomowymi studiami przekładu i wieloletnim stażem szuka uczniów :) Specjalizuję się w konwersacjach, pracuję w IT w środowisku biznesowym. Mam duże…»

aktualizacja 10 mar 2020

80 zł

za 60 minut

 

Krzysztof Zapraszam na DARMOWĄ konsultację telefoniczną (w j. polskim i angielskim), podczas której ocenię Państwa poziom, oraz zidentyfikuję potrzeby językowe. Nie marnujcie czasu na czytanie rozbudowanych ofe…»

aktualizacja 26 lut 2020

55 zł

za 45 minut

 

Nel Helloooooo! Uczysz się angielskiego od lat i nadal nie umiesz płynnie mówić ? Nie przepadasz za sztywnym, tradycyjnym nauczaniem? Masz problemy z nauką? Chciałbyś podszkolić akcent? A może jesteś rod…»

aktualizacja 02 paź 2019

40 zł

za 60 minut

 

Joanna Z zawodu jestem tłumaczką języka angielskiego, a ponadto posiadam 10-letnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym. Oferuję korepetycje przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty oraz matury podstawowej…»

aktualizacja 23 wrz 2019

50 zł

za 60 minut

 

Szkoła języka angielskiego No Drama zaprasza na kursy języka angielskiego z doświadczonym Native Speakerem !! - Zajęcie odbywają się w małych grupach (2-4 osoby) lub indywidualnie. - Oferujemy kursy …»

aktualizacja 17 wrz 2019

40 zł

za 55 minut

 

Magdalena Jestem absolwentką anglistyki, studiowałam w Polsce i w Anglii. Uczę w szkole językowej. Od dziesięciu lat udzielam korepetycji, ponieważ to moja pasja. Pomagam dzieciom i młodzieży w nauce angielskie…»

aktualizacja 17 wrz 2019

85 zł

za 60 minut

 

Mgr filologii angielskiej, tłumacz i nauczyciel j. ang. z doświadczeniem w rekrutacji, zaprasza na kursy: - Standard English (w tym przygotowanie do egzaminów Cambridge) - Business English (przygoto…»

aktualizacja 15 wrz 2019

50 zł

za 60 minut

 

Michał Gerczak Witam Cię! Nazywam się Michał. Pomagam ludziom mówić pewnie i bez skrępowania w 5 miesięcy po angielsku za pomocą prostego 5 minutowego ćwiczenia wykonywanego raz dziennie . Dodatkowym efektem ubo…»

aktualizacja 11 wrz 2019

155 zł

za 45 minut

 

Monika Stachurska Kraków (Prokocim) - NAUKA KOMUNIKOWANIA SIĘ w języku angielskim, KONWERSACJE, trening jak nauczyć się angielskiego z podejściem coachingowym, szczególnie dla osób, które uczą się już od dawna i wciąż …»

aktualizacja 27 sie 2019

80 zł

za 60 minut

 

Joanna Witam serdecznie i zapraszam do zapoznania się z moją ofertą :) Jestem magistrem filologii angielskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz trenerem języka angielskiego . Posiadam dziesięciole…»

aktualizacja 24 sie 2019

80 zł

za 60 minut

 

Nika {English below} Jeśli szukasz nauczyciela angielskiego dla swojego dziecka, świetnie trafiłeś! Lekcje ze mną: *główny cel: otoczenie dziecka angielskim z każdej strony - hollistyczne podejście *gr…»

aktualizacja 17 lip 2019

70 zł

za 60 minut

 

Paulina Witam, nazywam się Paulina i jestem energiczną nauczycielką- pasjonatką j.angielskiego. Mam ponad 12 letnie doświadczenie w uczeniu dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania - 10 lat mieszkałam …»

aktualizacja 01 lip 2019

60 zł

za 60 minut

 

Damian Cześć, jestem absolwentem UJ filologii języka angielskiego, również po kierunku przekładoznawstwa na uniwersytecie ks. Tischnera. Posiadam ponad 6 letnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy. Opieram …»

aktualizacja 06 mar 2019

60 zł

za 60 minut

 

Witaj! Cieszę się, że trafiłeś do mnie i wiem, że decydując się na współpracę ze mną osiągniesz pewność siebie i biegłość w mówieniu po angielsku. Dlaczego Ja? Jestem doświadczonym lektorem z 7 let…»

aktualizacja 27 lut 2019

150 zł

za 60 minut

 

Michal Witajcie! Specjalizuję się w przełamywaniu barier językowych od 8 lat. Im większe bariery- tym lepiej - ponieważ często pracuję z osobami, które uważają, że nigdy nie nauczą się angielskiego. Po spotk…»

aktualizacja 26 sty 2019

60 zł

za 60 minut

 

Arek Zapraszam na super intensywny kurs mówienia po angielsku. Spotykając się na zajęcia kilka dni w tygodniu gwarantuję, że: będziesz mówił szybciej po angielsku osiągniesz większą i mierzalną płynność po…»

aktualizacja 09 paź 2018

60 zł

za 60 minut