Nieporęt - korepetycje z języka angielskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

mazowieckie

Wybrane miasto

Nieporęt

 

Galileusz zaprasza na kursy i korepetycje z matematyki, j. angielskiego, fizyki, chemii, geografii, j. polskiego oraz informatyki! ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA JUŻ OD 25ZŁ/H ZA OSOBĘ! Zajęcia w miłej i bez…»

aktualizacja 25 wrz 2019

40 zł

za 60 minut

 

Angielski z dojazdem do klienta. Oferuję indywidualne i/lub grupowe zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych, młodzieży i dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania. Dojazd w cenie, elastyczne …»

aktualizacja 18 cze 2018

80 zł

za 50 minut

Targówek 

Jeśli do tej pory nauka języka angielskiego była dla Ciebie smutnym obowiązkiem, z którego nie miałaś/eś przyjemności, a efekty też Cię nie zadowalały, spróbuj wspólnie ze mną – TWOIM NOWYM LEKTOREM –…»

aktualizacja 20 sie 2017

60 zł

za 60 minut

 

Przygotowuję do egzaminów: maturalnego, FCE, CAE, CPE. Uczę konkretnie, prowadzę konwersacje jako Native Speaker. Doradzę konkretną metodę nauki. Gwarancja dobrego wyniku! Ogromne doświadczenie!…»

aktualizacja 18 sty 2017

50 zł

za 60 minut

 

Zapraszam do prowadzonej przeze mnie szkoły językowej. Uczymy zarówno w grupach jak i w formie zajęć indywidualnych. Współpracuję tylko z profesjonalnymi lektorami oraz Native Speakerami. Prowadzimy …»

aktualizacja 29 sty 2016

23 zł

za 45 minut

 

Anna Witam, oferuję korepetycje z języka angielskiego na różnych poziomach (A1-B2), a także przygotowanie do egzaminu FCE, egzaminu gimnazjalnego i matury. Posiadam certyfikaty FCE oraz CAE. Zapewniam wszy…»

aktualizacja 19 sie 2015

40 zł

za 60 minut