Gdynia - korepetycje z języka angielskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

pomorskie

Wybrane miasto

Gdynia

 

angielskibielsko.pl Zapraszam na stronę internetową: www.angielskibielsko. pl Zapraszam na profesjonalne lekcje z dojazdem do domu ucznia, siedziby firmy oraz zajęcia ONLINE. Wszystkie grupy wiekowe, wszystkie poziomy z…»

aktualizacja 28 lip 2020

80 zł

za 60 minut

 

Katarzyna JĘZYK ANGIELSKI przez Skype KATARZYNASAWICZ.COM - wszystkie poziomy (A1-C2) - język ogólny - język biznes i branżowy: HR, księgowość i rachunkowość finanse, ekonomia, bankowość - przygotowanie do e…»

aktualizacja 28 lip 2020

75 zł

za 50 minut

Praga Północ 

Nina Doświadczona nauczycielka języka angielskiego i tłumaczka udzieli lekcji języka angielskiego dla dorosłych. Jestem magistrem Filologii Angielskiej. Oferuję lekcje języka angielskiego ogólnego, biznes…»

aktualizacja 15 lip 2020

60 zł

za 60 minut

 

Paulina Zapraszam Państwa na superefektywne lekcje angielskiego "mówionego" których celem jest przełamanie bariery językowej. Jestem lektorką z ponad 10-letnim stażem w szkoleniu pracowników firm wi…»

aktualizacja 20 cze 2020

65 zł

za 60 minut

 

Anna Usługi świadczone za pomocą komunikatora internetowego, uczeń otrzymuje nagranie każdej lekcji Jestem absolwentką Politechniki Koszalińskiej, obecnie studiuję na Uniwersytecie Islandzkim (Reykjavik) …»

aktualizacja 21 mar 2020

80 zł

za 60 minut

 

Jestem doświadczonym pedagogiem. Jeśli chcesz by twój brzdąc zaczął mówić po angielsku, twoja latorośl wreszcie opanowała język lub zdała egzaminy albo ty sam(a) chcesz nauczyć się języka zadzwoń 5364…»

aktualizacja 16 lut 2020

50 zł

za 60 minut

 

Zapraszam na zajęcia online na każdym poziomie zaawansowania . Oferuję: Naukę opartą na mówieniu która prowadzi do poprawy jakości, płynności oraz szybkości wypowiedzi (konwersacje, przygotowanie do …»

aktualizacja 07 lut 2020

50 zł

za 60 minut

 

Michał Gerczak Witam Cię! Nazywam się Michał. Pomagam ludziom mówić pewnie i bez skrępowania w 5 miesięcy po angielsku za pomocą prostego 5 minutowego ćwiczenia wykonywanego raz dziennie . Dodatkowym efektem ubo…»

aktualizacja 11 wrz 2019

155 zł

za 45 minut

 

Udzielam korepetycji z języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania! Solidnie, skutecznie i bardzo profesjonalnie! Wszystkie poziomy! Prowadzę konwersację, przygotowuję osoby dorosłe do wyjazd…»

aktualizacja 25 sie 2019

50 zł

za 60 minut

 

Kamila Dzień dobry! Nazywam się Kamila i studiuję medycynę w Gdańsku. W wolnych chwilach chętnie uczę dzieci szkół podstawowych języka angielskiego – wiem, jak ciężko zmotywować się do nauki trudnych zagad…»

aktualizacja 02 sie 2019

30 zł

za 45 minut

 

Lektor języka angielskiego, mgr filologii angielskiej z 10-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i dorosłymi oraz 2-letnim pobytem w Londynie prowadzi lekcje na każdym poziomie zaawansowania. Zajęci…»

aktualizacja 02 lip 2019

80 zł

za 60 minut

 

Uczę języka bo bardzo to lubię. Przełamywanie barier moich uczniów w mówieniu to moja specjalność - potrafię to! Od strony słownej, fonetycznej, gramatycznej, technicznej, psychicznej i sympatycznej ;…»

aktualizacja 11 cze 2019

65 zł

za 45 minut

 

Siema! Jestem Tomek, mam 22 lata. Od dziecka uczyłem się angielskiego w prywatnej szkole językowej. Dzięki temu mogę poszczycić się znajomością języka na poziomie C1 potwierdzoną certyfikatem CAE. …»

aktualizacja 29 maj 2018

40 zł

za 60 minut

 

Jestem zawodowym indywidualnym korepetytorem języka angielskiego. Moim priorytetem są profesjonalizm w nauczaniu oraz indywidualne podejście do każdego ucznia. Zapraszam Cię do rozpoczęcia nowoczesnej…»

aktualizacja 10 maj 2018

50 zł

za 60 minut

 

Zapraszam na profesjonalne zajęcia z języka angielskiego. Jestem nauczycielem, lektorem i tłumaczem o dużym doświadczeniu zawodowym (szkoły językowe, licea, szkoły wyższe, klienci indywidualni i firmy…»

aktualizacja 23 wrz 2017

50 zł

za 60 minut

 

Hanna mgr filologii angielskiej, nauczyciel w liceum, egzaminator - kursy, korepetycje, warsztaty, przygotowanie do egzaminów (wszystkie typy i poziomy) przygotowanie do konkursów: "Młody Anglista"…»

aktualizacja 18 kwi 2017

60 zł

za 60 minut

 

Anna NAUKA JĘZYKA Z LEKTOREM POLSKIM LUB NATIVE SPEAKEREM Usługi świadczone za pomocą internetu/SKYPE'A, wszyscy uczniowie otrzymują dostęp do platformy internetowej z materiałami i swoimi wynikami. …»

aktualizacja 13 gru 2016

40 zł

za 60 minut

 

Wiktor Witam! Proponuję naukę języka angielskiego w wymiarze pojedynczych spotkań lub pakietach godzin oraz intensywnych kursów dla: - uczniów szkół podstawowych - gimnazjalistów - licealistów - maturzystó…»

aktualizacja 01 lis 2016

40 zł

za 45 minut

 

Witam, Doświadczona lektorka udzieli korepetycji z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferuję: - konwersacje, - przygotowania do egzaminów, - powtarzanie materiału, - przygot…»

aktualizacja 13 paź 2016

40 zł

za 60 minut

 

Karolina Dołącz do nas i ucz się angielskiego efektywnie. Lektorzy z min. 8-o letnim stażem profesjonalnie zaplanują Twój tok nauki tak, abyś osiągnął założone cele. Pierwsza lekcja ZA DARMO! Napisz do nas!…»

aktualizacja 15 sie 2016

40 zł

za 50 minut

 

NAUKA JĘZYKA NA SKYPIE native speaker Usługi świadczone za pomocą internetu/SKYPE'A, wszyscy uczniowie otrzymują dostęp do platformy internetowej z materiałami. NATIVE SPEAKER – STEVE • Blisko…»

aktualizacja 15 lip 2016

50 zł

za 60 minut

 

Language Art Studio Motywacja / Wyobraźnia / Indywidualny styl myślenia Rewolucja genialna w swojej prostocie. To na tych filarach opieramy trening z Language Art Studio. W LART trenujemy sztukę komunikacji. To Studio…»

aktualizacja 07 mar 2016

70 zł

za 60 minut

 

Artur Witam. Udzielę korepetycji z języka angielska każdej osobie, która potrzebuje oswobodzić się w posługiwaniu tego języka, a więc przez całą godzinę lub więcej będziemy sobie po prostu rozmawiać w tym j…»

aktualizacja 08 lut 2016

30 zł

za 60 minut

 

Jestem absolwentem Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Udzielę korepetycji z języka angielskiego dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, jak również dorosłych, którzy chcą poprawić …»

aktualizacja 18 sty 2016

50 zł

za 60 minut

 

Magdalena Studentka City University of Seattle udziela lekcji języka angielskiego przez SKYPE dla dzieci, uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, studentów, a także dla dorosłych. W czym mogę pomóc? - p…»

aktualizacja 04 sty 2016

40 zł

za 60 minut

 

Diana Udzielę korepetycji z języka angielskiego dzieciom , młodzieży oraz dorosłym . Pomoc w odrabianiu zadań domowych, powtarzanie i rozszerzanie materiału ze szkoły. Zapewniam własne materiały dodatkowe o…»

aktualizacja 13 paź 2015

35 zł

za 60 minut

 

Witam serdecznie ! Zapraszam wszystkich na korepetycje z angielskiego, pokaze Wam ze ten jezyk da sie lubic :) Od kilku lat pracuje z dziecmi - nowych rzeczy uczymy sie przez skojarzenia oraz dostosow…»

aktualizacja 23 wrz 2015

30 zł

za 60 minut

wszystkie 

Jeśli czujesz, że brak Ci płynności wypowiedzi, Twoje słownictwo jest niewystarczające, a angielska gramatyka sprawia Ci problem – świetnie trafiłeś! Chętnie zapoznam Cię z angielskim, jakim posługują…»

aktualizacja 01 wrz 2015

50 zł

za 60 minut