Sopot - korepetycje z języka angielskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

pomorskie

Wybrane miasto

Sopot

 

angielskibielsko.pl Zapraszam na stronę internetową: www.angielskibielsko. pl Zapraszam na profesjonalne lekcje z dojazdem do domu ucznia, siedziby firmy oraz zajęcia ONLINE. Wszystkie grupy wiekowe, wszystkie poziomy z…»

aktualizacja 28 lip 2020

80 zł

za 60 minut

 

Anna Usługi świadczone za pomocą komunikatora internetowego, uczeń otrzymuje nagranie każdej lekcji Jestem absolwentką Politechniki Koszalińskiej, obecnie studiuję na Uniwersytecie Islandzkim (Reykjavik) …»

aktualizacja 21 mar 2020

80 zł

za 60 minut

 

Michał Gerczak Witam Cię! Nazywam się Michał. Pomagam ludziom mówić pewnie i bez skrępowania w 5 miesięcy po angielsku za pomocą prostego 5 minutowego ćwiczenia wykonywanego raz dziennie . Dodatkowym efektem ubo…»

aktualizacja 11 wrz 2019

155 zł

za 45 minut

 

Kamila Dzień dobry! Nazywam się Kamila i studiuję medycynę w Gdańsku. W wolnych chwilach chętnie uczę dzieci szkół podstawowych języka angielskiego – wiem, jak ciężko zmotywować się do nauki trudnych zagad…»

aktualizacja 02 sie 2019

30 zł

za 45 minut

 

Lektor języka angielskiego, mgr filologii angielskiej z 10-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i dorosłymi oraz 2-letnim pobytem w Londynie prowadzi lekcje na każdym poziomie zaawansowania. Zajęci…»

aktualizacja 02 lip 2019

80 zł

za 60 minut

 

Uczę języka bo bardzo to lubię. Przełamywanie barier moich uczniów w mówieniu to moja specjalność - potrafię to! Od strony słownej, fonetycznej, gramatycznej, technicznej, psychicznej i sympatycznej ;…»

aktualizacja 11 cze 2019

65 zł

za 45 minut

 

Siema! Jestem Tomek, mam 22 lata. Od dziecka uczyłem się angielskiego w prywatnej szkole językowej. Dzięki temu mogę poszczycić się znajomością języka na poziomie C1 potwierdzoną certyfikatem CAE. …»

aktualizacja 29 maj 2018

40 zł

za 60 minut

 

Agnieszka Udzielę korepetycji z angielskiego przez z dojazdem do ucznia lub u nauczyciela. Od poziomu podstawowego do zaawansowanego (od A1 do C1). Pomogę w opanowaniu materiału do szkoły lub nauczę w takim sto…»

aktualizacja 12 gru 2017

35 zł

za 60 minut

 

Zapraszam na profesjonalne zajęcia z języka angielskiego. Jestem nauczycielem, lektorem i tłumaczem o dużym doświadczeniu zawodowym (szkoły językowe, licea, szkoły wyższe, klienci indywidualni i firmy…»

aktualizacja 23 wrz 2017

50 zł

za 60 minut

Brodwino 

Ola Serdecznie zapraszam na lekcje języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Jestem magistrem filologii angielskiej z ponad 10-letnim doświadczeniem. Pracuję jako lektorka i tłumaczka. Za…»

aktualizacja 02 wrz 2017

60 zł

za 60 minut

 

TomekAus Witam do moich praktycznych konwersacji po angielsku • Jeżeli chcesz zyskać pewność siebie w rozmowach po angielsku... • Jeżeli planujesz wyjazd zagranice, i chcesz twój angielski w praktyce podszkol…»

aktualizacja 09 lut 2017

50 zł

za 50 minut

 

Anna NAUKA JĘZYKA Z LEKTOREM POLSKIM LUB NATIVE SPEAKEREM Usługi świadczone za pomocą internetu/SKYPE'A, wszyscy uczniowie otrzymują dostęp do platformy internetowej z materiałami i swoimi wynikami. …»

aktualizacja 13 gru 2016

40 zł

za 60 minut

 

Wiktor Witam! Proponuję naukę języka angielskiego w wymiarze pojedynczych spotkań lub pakietach godzin oraz intensywnych kursów dla: - uczniów szkół podstawowych - gimnazjalistów - licealistów - maturzystó…»

aktualizacja 01 lis 2016

40 zł

za 45 minut

 

Karolina Dołącz do nas i ucz się angielskiego efektywnie. Lektorzy z min. 8-o letnim stażem profesjonalnie zaplanują Twój tok nauki tak, abyś osiągnął założone cele. Pierwsza lekcja ZA DARMO! Napisz do nas!…»

aktualizacja 15 sie 2016

40 zł

za 50 minut

 

NAUKA JĘZYKA NA SKYPIE native speaker Usługi świadczone za pomocą internetu/SKYPE'A, wszyscy uczniowie otrzymują dostęp do platformy internetowej z materiałami. NATIVE SPEAKER – STEVE • Blisko…»

aktualizacja 15 lip 2016

50 zł

za 60 minut

 

Language Art Studio Motywacja / Wyobraźnia / Indywidualny styl myślenia Rewolucja genialna w swojej prostocie. To na tych filarach opieramy trening z Language Art Studio. W LART trenujemy sztukę komunikacji. To Studio…»

aktualizacja 07 mar 2016

70 zł

za 60 minut

 

Magdalena Studentka City University of Seattle udziela lekcji języka angielskiego przez SKYPE dla dzieci, uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, studentów, a także dla dorosłych. W czym mogę pomóc? - p…»

aktualizacja 04 sty 2016

40 zł

za 60 minut

 

Diana Udzielę korepetycji z języka angielskiego dzieciom , młodzieży oraz dorosłym . Pomoc w odrabianiu zadań domowych, powtarzanie i rozszerzanie materiału ze szkoły. Zapewniam własne materiały dodatkowe o…»

aktualizacja 13 paź 2015

35 zł

za 60 minut

 

Jeśli czujesz, że brak Ci płynności wypowiedzi, Twoje słownictwo jest niewystarczające, a angielska gramatyka sprawia Ci problem – świetnie trafiłeś! Chętnie zapoznam Cię z angielskim, jakim posługują…»

aktualizacja 01 wrz 2015

50 zł

za 60 minut

 

Agnieszka Oferuję szkolenia językowe online dla osób prywatnych i firm. Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od 20 lat. Doświadczenie zdobywałam w uznanych szkołach językowych, prywatnych szkołach wyższyc…»

aktualizacja 11 sie 2015

50 zł

za 60 minut

 

Jakub MOBILELANGUAGE Szkoła Języków Obcych specjalizuje się w nauczaniu języków w sposób dopasowany do potrzeb osób uczących się. UCZYMY: - angielskiego - niemieckiego - francuskiego - hiszpańskiego - wło…»

aktualizacja 08 kwi 2015

65 zł

za 60 minut

 

English Zajęcia 1 na 1 z Native Speakerami!!! Kurs English Travel - połączenia nauki języka angielskiego z podróżą do kultury anglosaskiej! Zalety: - spędzasz cały czas z native speakerami i lektorami języka…»

aktualizacja 28 sty 2015

60 zł

za 60 minut

 

Anna Cześć! :) Jestem absolwentką Filologii ang. z 6 letnim doświadczeniem w uczeniu angielskiego, które zdobywałam m.in. ucząc ang. w Japonii. Prowadzę także bloga językowego na którego zapraszam :) http:…»

aktualizacja 06 sty 2015

55 zł

za 60 minut

 

Agata Magister filologii angielskiej z ponad 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu udzieli korepetycji z języka angielskiego na każdym poziomie językowym. Przygotowanie do matury, egzaminów językowych, konwe…»

aktualizacja 28 gru 2014

50 zł

za 60 minut

 

Paulina Jestem absolwentką Filologii angielskiej (studia magisterskie) na Uniwersytecie Gdańskim. Wcześniej skończyłam specjalizację nauczycielską na tym samym kierunku. Od pięciu lat nauczam języka angielski…»

aktualizacja 22 wrz 2014

40 zł

za 60 minut

 

Jestem studentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Od kilku lat udzielam korepetycji osobom w różnym wieku. Dostarczam materiały na zajęcia. Mam bardzo dobry kontakt z uczniami, jestem …»

aktualizacja 18 wrz 2014

30 zł

za 60 minut