Bielsko-Biała - korepetycje z języka angielskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

śląskie

Wybrane miasto

Bielsko-Biała

 

Klaudyna Karcz Profesjonalne lekcje ONLINE (Skype/Messenger) z życzliwą lektorką - specjalistką od łamania bariery językowej. Ultra efektywnie i z humorem. Nie wierz na słowo - zobacz WIDEO z opiniami moich uczniów!…»

aktualizacja 28 lip 2020

1 zł

za 60 minut

 

angielskibielsko.pl Zapraszam na stronę internetową: www.angielskibielsko. pl Zapraszam na profesjonalne lekcje z dojazdem do domu ucznia, siedziby firmy oraz zajęcia ONLINE. Wszystkie grupy wiekowe, wszystkie poziomy z…»

aktualizacja 28 lip 2020

80 zł

za 60 minut

 

Aldona Jestem czynnym nauczycielem języka angielskiego, ale również udzielam korepetycji z języka niemieckiego na poziomie podstawowym (szkoła podstawowa oraz szkoła średnia). Pomagam w przygotowaniu do egz…»

aktualizacja 14 lip 2020

50 zł

za 60 minut

 

Anna Usługi świadczone za pomocą komunikatora internetowego, uczeń otrzymuje nagranie każdej lekcji Jestem absolwentką Politechniki Koszalińskiej, obecnie studiuję na Uniwersytecie Islandzkim (Reykjavik) …»

aktualizacja 21 mar 2020

80 zł

za 60 minut

 

Uczę języka bo bardzo to lubię. Przełamywanie barier moich uczniów w mówieniu to moja specjalność - potrafię to! Od strony słownej, fonetycznej, gramatycznej, technicznej, psychicznej i sympatycznej ;…»

aktualizacja 11 cze 2019

65 zł

za 45 minut

 

Serdecznie zapraszam na korepetycje z języka angielskiego na poziomie podstawowym/średnio zaawansowanym zarówno dzieci, jak i dorosłych. Od 8 lat uczę w szkole językowej Top English School i udzielam …»

aktualizacja 03 gru 2018

50 zł

za 60 minut

 

Angielski korepetycje Os. Karpackie. Magister filologii angielskiej z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Zapraszam na indywidualne korepetycje z angielskiego dla młodzieży i dorosłych, szkoła pod…»

aktualizacja 10 sie 2018

40 zł

za 60 minut

 

Alina Business English – korepetycje i konwersacje. Twoja praca wymaga kontaktu z klientem anglojęzycznym ale pomimo lat nauki brakuje Ci płynności w rozmowie, a kompozycja (lub zrozumienie) standardowego …»

aktualizacja 02 cze 2018

50 zł

za 60 minut

 

Bartłomiej Kwapisz Pomogę Tobie (lub Twojemu dziecku) w uporządkowaniu wiedzy z gramatyki, rozumieniu tekstu słuchanego oraz czytanego i poszerzeniu słownictwa. Staram się by nasze konwersacje były jak najciekawsze. Pom…»

aktualizacja 21 lut 2018

30 zł

za 60 minut

 

Absolwentka uniwersytetu w Wielkiej Brytanii udzieli korepetycji z języka angielskiego. Przez 7 lat pracowałam w korporacjach w Londynie i udzielałam prywatnie korepetycji z Ekonomii i Biznesu w język…»

aktualizacja 11 lip 2017

70 zł

za 60 minut

 

Karolina Dołącz do nas i ucz się angielskiego efektywnie. Lektorzy z min. 8-o letnim stażem profesjonalnie zaplanują Twój tok nauki tak, abyś osiągnął założone cele. Pierwsza lekcja ZA DARMO! Napisz do nas!…»

aktualizacja 15 sie 2016

40 zł

za 50 minut

 

Wojciech \Wolne terminy\ Osoba lubiąca uczyć - z doświadczeniem w udzielaniu korepetycji i prowadzeniu konwersacji udzieli lekcji dostosowanych do ucznia, dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania :). Sk…»

aktualizacja 26 lip 2016

30 zł

za 60 minut

 

NAUKA JĘZYKA NA SKYPIE native speaker Usługi świadczone za pomocą internetu/SKYPE'A, wszyscy uczniowie otrzymują dostęp do platformy internetowej z materiałami. NATIVE SPEAKER – STEVE • Blisko…»

aktualizacja 15 lip 2016

50 zł

za 60 minut

 

Nazywam się Piotr Rusin. Od ponad 20 lat zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Proponuję dojazd do klienta indywidualnego bądź firmy. W ofercie mam business English, przygotowanie do matury, eg…»

aktualizacja 13 maj 2016

70 zł

za 60 minut

 

Chcesz się nauczyć języka angielskiego? A może chcesz pozbyć się bariery, strachu i przemówić w języku angielskim? A może potrzebujesz pomocy przy odrabianiu lekcji lub korepetycji? Witam, nazywam się…»

aktualizacja 28 kwi 2016

40 zł

za 60 minut

 

Profesjonalne szkolenia językowe dla firm (banków, ubezpieczalni, firm transportowych, urzędów, firm prywatnych) z osobą dwujęzyczną (native speaker angielski) znający język polski ze względu na miesz…»

aktualizacja 05 kwi 2016

15 zł

za 70 minut

 

Przygotowanie do matury (podstawowej, rozszerzonej, dwujęzycznej), do egzaminu gimnazjalnego, do Egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE), tłumaczenia,konwersacje, własne materiały.…»

aktualizacja 01 mar 2016

45 zł

za 60 minut

 

Witam, posiadam dyplom licencjata z filologii angielskiej, i przygotowanie pedagogiczne. Oferuję korepetycje z języka angielskiego, uczniom szkół podstawowych, gimnazjum, średnich. Pomogę w nadrobieni…»

aktualizacja 04 paź 2015

30 zł

za 60 minut

 

Witam od ponad 2 lat jestem lektorem Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bielsku-Białej oraz udzielam korepetycji z języka angielskiego. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do wspólnych lekcji.Posiadam m…»

aktualizacja 14 wrz 2015

40 zł

za 60 minut

 

Witam, jestem nauczycielem języka angielskiego z przygotowaniem pedagogicznym oraz dużym doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym i grupowym, Zajęcia prowadzę z myślą o rozwijaniu wszystkich umiejętno…»

aktualizacja 26 kwi 2015

25 zł

za 60 minut

 

Nazywam się Piotr Rusin. Od ponad 20 lat zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Proponuję dojazd do klienta indywidualnego bądź firmy. W ofercie mam business English, przygotowanie do matury, eg…»

aktualizacja 23 kwi 2015

70 zł

za 60 minut

 

Przygotowanie do IELTS oraz zajęcia konwersacyjne przez Skype prowadzone przez nauczyciela z kwalifikacjami międzynarodowymi Trinity Cert. TESOL, doświadczeniem w pracy w szkole publicznej we Wrocławi…»

aktualizacja 09 mar 2015

30 zł

za 60 minut

 

Anna Cześć! :) Jestem absolwentką Filologii ang. z 6 letnim doświadczeniem w uczeniu angielskiego, które zdobywałam m.in. ucząc ang. w Japonii. Prowadzę także bloga językowego na którego zapraszam :) http:…»

aktualizacja 06 sty 2015

55 zł

za 60 minut