Chorzów - korepetycje z języka angielskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

śląskie

Wybrane miasto

Chorzów

 

angielskibielsko.pl Zapraszam na stronę internetową: www.angielskibielsko. pl Zapraszam na profesjonalne lekcje z dojazdem do domu ucznia, siedziby firmy oraz zajęcia ONLINE. Wszystkie grupy wiekowe, wszystkie poziomy z…»

aktualizacja 28 lip 2020

80 zł

za 60 minut

 

Anna Usługi świadczone za pomocą komunikatora internetowego, uczeń otrzymuje nagranie każdej lekcji Jestem absolwentką Politechniki Koszalińskiej, obecnie studiuję na Uniwersytecie Islandzkim (Reykjavik) …»

aktualizacja 21 mar 2020

80 zł

za 60 minut

i okolice 

*Doswiadczona nauczycielka jezyka angielskiego udzieli lekcji, korepetycji oraz konwersatoriów z języka angielskiego. *Przygotowanie do egzaminów maturalnych i ósmoklasisty oraz FCE, CAE, CPE, BEC, IE…»

aktualizacja 17 mar 2020

35 zł

za 60 minut

 

Magda Profesjonalne korepetycje angielski ogólny, biznes,konwersacje, matura Śląskie, Katowice, Chorzów z dojazdem. Korepetytor z 7 letnim doświadczeniem oferuje swoje usługi nauki języka angielskiego na …»

aktualizacja 06 sty 2020

60 zł

za 60 minut

 

David Hi! Are you afraid of (speaking) English? Need help? Here I am! I’m David, a native speaker with American accent and experience in English teaching to students of different levels of English (includin…»

aktualizacja 21 lip 2019

70 zł

za 60 minut

 

Świeżo skończone gimnazjum dwujęzyczne, zdany certyfikat FCE. Cena oczywiście do negocjacji, a czas lekcji jest mi obojętny, więc również :) Zainteresowanych bardzo proszę o kontakt.…»

aktualizacja 01 lip 2019

40 zł

za 60 minut

 

Uczę języka bo bardzo to lubię. Przełamywanie barier moich uczniów w mówieniu to moja specjalność - potrafię to! Od strony słownej, fonetycznej, gramatycznej, technicznej, psychicznej i sympatycznej ;…»

aktualizacja 11 cze 2019

65 zł

za 45 minut

 

Jestem studetką 3 roku filologii angielskiej z programem tłumaczeniowym na Uniwersytecie Śląskim. Udzielę korepetycji na każdym poziomie zaawansowania z języka angielskiego (szkoła podstawowa, gimnazj…»

aktualizacja 18 mar 2019

50 zł

za 60 minut

 

ANGIELSKI dla opornych i nie tylko :) Witam, Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji z języka angielskiego, skończyłam studia w języku angielskim a także spędziłam pół roku czasu zagranicą. Z ch…»

aktualizacja 17 wrz 2017

35 zł

za 60 minut

 

Jestem studentką Politechniki Śląskiej. Od ponad sześciu lat z dużymi sukcesami uczę języka angielskiego. Udzielam również pomocy w tłumaczeniach, pisaniu dłuższych form wypowiedzi, przygotowaniu do m…»

aktualizacja 11 wrz 2017

40 zł

za 60 minut

 

Absolwentka uniwersytetu w Wielkiej Brytanii udzieli korepetycji z języka angielskiego. Przez 7 lat pracowałam w korporacjach w Londynie i udzielałam prywatnie korepetycji z Ekonomii i Biznesu w język…»

aktualizacja 11 lip 2017

70 zł

za 60 minut

 

Karolina ***Masz kłopot z angielskim? Taki problem to nie problem ; ) Nie martw się, pomogę!*** Witam, Mam 24 lata i posiadam kilkuletnie doświadczenie w korepetycjach z języka angielskiego dla dzieci ze szko…»

aktualizacja 11 sty 2017

35 zł

za 60 minut

 

Hi! Are you afraid of (speaking) English? Need help? Here I am! I’m David, a native speaker with American accent and experience in English teaching to students of different levels of English (includin…»

aktualizacja 07 lis 2016

65 zł

za 60 minut

 

Witam serdecznie Jestem studentką ostatniego roku anglistyki, chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego na poziomie przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły średniej. Posiadam du…»

aktualizacja 18 wrz 2016

40 zł

za 60 minut

 

Dzień dobry! Cześć :) Zapraszam do skorzystania z lekcji angielskiego. Pomogę w nauce oraz w odrabianiu zadań domowych. W szczególności udzielam korepetycji dzieciom uczęszczającym do szkoły podstawo…»

aktualizacja 13 wrz 2016

45 zł

za 60 minut

 

Karolina Dołącz do nas i ucz się angielskiego efektywnie. Lektorzy z min. 8-o letnim stażem profesjonalnie zaplanują Twój tok nauki tak, abyś osiągnął założone cele. Pierwsza lekcja ZA DARMO! Napisz do nas!…»

aktualizacja 15 sie 2016

40 zł

za 50 minut

 

Wojciech \Wolne terminy\ Osoba lubiąca uczyć - z doświadczeniem w udzielaniu korepetycji i prowadzeniu konwersacji udzieli lekcji dostosowanych do ucznia, dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania :). Sk…»

aktualizacja 26 lip 2016

30 zł

za 60 minut

 

NAUKA JĘZYKA NA SKYPIE native speaker Usługi świadczone za pomocą internetu/SKYPE'A, wszyscy uczniowie otrzymują dostęp do platformy internetowej z materiałami. NATIVE SPEAKER – STEVE • Blisko…»

aktualizacja 15 lip 2016

50 zł

za 60 minut

 

Chcesz się nauczyć języka angielskiego? A może chcesz pozbyć się bariery, strachu i przemówić w języku angielskim? A może potrzebujesz pomocy przy odrabianiu lekcji lub korepetycji? Witam, nazywam się…»

aktualizacja 28 kwi 2016

40 zł

za 60 minut

 

Profesjonalne szkolenia językowe dla firm (banków, ubezpieczalni, firm transportowych, urzędów, firm prywatnych) z osobą dwujęzyczną (native speaker angielski) znający język polski ze względu na miesz…»

aktualizacja 05 kwi 2016

15 zł

za 70 minut

 

Hello, Mam na imię Maciek, aktualnie jestem studentem ostatniego roku filologii angielskiej. Przygodę z językiem angielskim zacząłem ponad 10 lat temu i od tamtej pory jest on moją pasją. Zanim rozp…»

aktualizacja 14 sty 2016

35 zł

za 35 minut

 

Jeśli masz problemy z motywacją do nauki, barierą językową, rozumieniem lub gramatyką to skontaktuj się z certyfikowanym TRENEREM JĘZYKA ANGIELSKIEGO! Posiadam 6-letnie doświadczenie w nauczaniu język…»

aktualizacja 11 maj 2015

49 zł

za 60 minut

 

Anna Cześć! :) Jestem absolwentką Filologii ang. z 6 letnim doświadczeniem w uczeniu angielskiego, które zdobywałam m.in. ucząc ang. w Japonii. Prowadzę także bloga językowego na którego zapraszam :) http:…»

aktualizacja 06 sty 2015

55 zł

za 60 minut

 

Angielski Native Speaker udzieli korepetycji tylko w j. angielskim.…»

aktualizacja 30 wrz 2014

60 zł

za 60 minut

 

Jestem nauczycielem z ponad 8letnim stażem, uczę głownie dzieci - przygotowanie do egzaminów, zajęcia konwersacyjne! Stawiam na praktyczność i komunikacje dlatego zajęcia ze mną to nie wypełnianie ćwi…»

aktualizacja 02 wrz 2014

30 zł

za 45 minut