Czeladź - korepetycje z języka angielskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

śląskie

Wybrane miasto

Czeladź

 

Jestem uczennicą drugiej klasy liceum i oferuję korepetycje z języka angielskiego dla dzieci z klas 1-6 podstawówki na terenie Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina i okolic (dojazd do ucznia bądź zaję…»

aktualizacja 23 wrz 2019

15 zł

za 60 minut

 

Jestem studetką 3 roku filologii angielskiej z programem tłumaczeniowym na Uniwersytecie Śląskim. Udzielę korepetycji na każdym poziomie zaawansowania z języka angielskiego (szkoła podstawowa, gimnazj…»

aktualizacja 18 mar 2019

50 zł

za 60 minut

 

Łukasz Ciaputa W dzisiejszych czasach, gdy znajomość języka angielskiego staje się koniecznością na rynku pracy, umiejętność przyswojenia sobie właściwych metod nauki jest sprawą kluczowej wagi. W swojej pracy kładę…»

aktualizacja 01 lut 2017

40 zł

za 60 minut

 

Witam serdecznie! Oferuję korepetycje z języka angielskiego na każdym poziomie. Jestem studentką filologii słowiańskiej, ale przez rok studiowałam filologię angielską z japońskim. Zajęcia prowadzę w …»

aktualizacja 15 sty 2017

30 zł

za 60 minut

 

Teogoroczna absolwentka Etnolingwistyki oferuje zajęcia z języka angielskiego w przyjaznej atmosferze na wszystkich poziomach zaawansowania i w różnych dziedzianch. Uwielbiam wyzwania. Pomimo, iż skoń…»

aktualizacja 13 paź 2016

50 zł

za 60 minut

 

Dzień dobry! Cześć :) Zapraszam do skorzystania z lekcji angielskiego. Pomogę w nauce oraz w odrabianiu zadań domowych. W szczególności udzielam korepetycji dzieciom uczęszczającym do szkoły podstawo…»

aktualizacja 13 wrz 2016

45 zł

za 60 minut

 

Wojciech \Wolne terminy\ Osoba lubiąca uczyć - z doświadczeniem w udzielaniu korepetycji i prowadzeniu konwersacji udzieli lekcji dostosowanych do ucznia, dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania :). Sk…»

aktualizacja 26 lip 2016

30 zł

za 60 minut

 

Magister filologii angielskiej UŚ z 18-letnim stażem oferuje: - przygotowanie do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych, FCE, CAE, etc. - zajęcia konwersacyjne - przygotowanie do wyjazdów, pracy - angie…»

aktualizacja 29 sie 2015

45 zł

za 60 minut

 

Angielski Native Speaker udzieli korepetycji tylko w j. angielskim.…»

aktualizacja 30 wrz 2014

60 zł

za 60 minut