Katowice - korepetycje z języka angielskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

śląskie

Wybrane miasto

Katowice

 

Klaudyna Karcz Profesjonalne lekcje ONLINE (Skype/Messenger) z życzliwą lektorką - specjalistką od łamania bariery językowej. Ultra efektywnie i z humorem. Nie wierz na słowo - zobacz WIDEO z opiniami moich uczniów!…»

aktualizacja wczoraj, 13:15

1 zł

za 60 minut

 

Angielski online Skuteczne konwersacje (poziom bilingual, bogate słownictwo, brytyjski akcent, poprawna wymowa), korepetycje i przygotowanie do matury (podstawowej i rozszerzonej) oraz egzaminu VIII klasisty z języka …»

aktualizacja 4 dni temu, 16:44

50 zł

za 45 minut

 

angielskibielsko.pl Zapraszam na stronę internetową: www.angielskibielsko. pl Zapraszam na profesjonalne lekcje z dojazdem do domu ucznia, siedziby firmy oraz zajęcia ONLINE. Wszystkie grupy wiekowe, wszystkie poziomy z…»

aktualizacja 5 dni temu, 11:15

80 zł

za 60 minut

 

Paulina Zapraszam Państwa na superefektywne lekcje angielskiego "mówionego" których celem jest przełamanie bariery językowej. Jestem lektorką z ponad 10-letnim stażem w szkoleniu pracowników firm wi…»

aktualizacja 20 cze 2020

65 zł

za 60 minut

 

Katarzyna JĘZYK ANGIELSKI przez Skype SKYPE - cała Polska i zagranica KATARZYNASAWICZ.COM - wszystkie poziomy (A1-C2) - język ogólny - język biznes i branżowy: HR, księgowość i rachunkowość finanse, ekonomi…»

aktualizacja 19 cze 2020

75 zł

za 50 minut

 

Adrian Hej, przez bieżącą sytuację siedzisz w domu i się nudzisz? Albo chcesz w ekspresowym tempie nauczyć się międzynarodowego angielskiego? Jesteś we właściwym miejscu. Jestem Amerykańskim Tutorem i organ…»

aktualizacja 25 kwi 2020

40 zł

za 60 minut

 

Dojeżdżamy do Klienta w cenie! Dzień Dobry! W skrócie jesteśmy firmą zbudowaną na fundamencie wieloletniego doświadczenia założyciela, który przez wiele lat samodzielnie udzielał korepetycji pod wła…»

aktualizacja 25 mar 2020

60 zł

za 60 minut

 

Katarzyna Łuczak Zapraszam na lekcje przez Skype/ Zoom oraz face to face we Wrocławiu. Uczę w British Council oraz University of Sheffield, piszę wszystkie materiały dla https://theenglishchannel.britishcouncil.org/…»

aktualizacja 24 mar 2020

100 zł

za 60 minut

 

Anna Usługi świadczone za pomocą komunikatora internetowego, uczeń otrzymuje nagranie każdej lekcji Jestem absolwentką Politechniki Koszalińskiej, obecnie studiuję na Uniwersytecie Islandzkim (Reykjavik) …»

aktualizacja 21 mar 2020

80 zł

za 60 minut

i okolice 

*Doswiadczona nauczycielka jezyka angielskiego udzieli lekcji, korepetycji oraz konwersatoriów z języka angielskiego. *Przygotowanie do egzaminów maturalnych i ósmoklasisty oraz FCE, CAE, CPE, BEC, IE…»

aktualizacja 17 mar 2020

35 zł

za 60 minut

 

Krzysztof Zapraszam na DARMOWĄ konsultację telefoniczną (w j. polskim i angielskim), podczas której ocenię Państwa poziom, oraz zidentyfikuję potrzeby językowe. Nie marnujcie czasu na czytanie rozbudowanych ofe…»

aktualizacja 26 lut 2020

55 zł

za 45 minut

 

Magda Profesjonalne korepetycje angielski ogólny, biznes,konwersacje, matura Śląskie, Katowice, Chorzów z dojazdem. Korepetytor z 7 letnim doświadczeniem oferuje swoje usługi nauki języka angielskiego na …»

aktualizacja 06 sty 2020

60 zł

za 60 minut

 

Alina ANGIELSKI SKUTECZNIE, SZYBKO, RADOŚNIE, Z PASJĄ Jestem nauczycielką języka angielskiego z 11-letnim doświadczeniem pracy z różnymi grupami, z wykształcenia mgr filologii angielskiej. Prowadzę zaję…»

aktualizacja 19 gru 2019

50 zł

za 60 minut

 

Jestem uczennicą drugiej klasy liceum i oferuję korepetycje z języka angielskiego dla dzieci z klas 1-6 podstawówki na terenie Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina i okolic (dojazd do ucznia bądź zaję…»

aktualizacja 23 wrz 2019

15 zł

za 60 minut

 

KOREPETYCJE Z DOJAZDEM DO DOMU UCZNIA ZA DARMO. Udzielam korepetycji z języka angielskiego przedszkolakom, uczniom szkoły podstawowej i liceum. Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty i matury. Dojeżdż…»

aktualizacja 03 wrz 2019

50 zł

za 60 minut

 

Adam O MNIE: Licealista, pasjonat języków obcych. Stypendysta sponsorowanego przez Departament Stanu USA Programu Future Leaders Exchange, podczas którego przez rok mieszkałem i chodziłem do liceum w Stana…»

aktualizacja 05 sie 2019

50 zł

za 60 minut

 

David Hi! Are you afraid of (speaking) English? Need help? Here I am! I’m David, a native speaker with American accent and experience in English teaching to students of different levels of English (includin…»

aktualizacja 21 lip 2019

70 zł

za 60 minut

 

Świeżo skończone gimnazjum dwujęzyczne, zdany certyfikat FCE. Cena oczywiście do negocjacji, a czas lekcji jest mi obojętny, więc również :) Zainteresowanych bardzo proszę o kontakt.…»

aktualizacja 01 lip 2019

40 zł

za 60 minut

 

Uczę języka bo bardzo to lubię. Przełamywanie barier moich uczniów w mówieniu to moja specjalność - potrafię to! Od strony słownej, fonetycznej, gramatycznej, technicznej, psychicznej i sympatycznej ;…»

aktualizacja 11 cze 2019

65 zł

za 45 minut

 

John Hi,  My name is John and I am from a place called Buckingham which is near Oxford, but now live in Poland with my wife and two young children. I have over ten years’ experience teaching English and h…»

aktualizacja 26 mar 2019

90 zł

za 60 minut

 

Jestem studetką 3 roku filologii angielskiej z programem tłumaczeniowym na Uniwersytecie Śląskim. Udzielę korepetycji na każdym poziomie zaawansowania z języka angielskiego (szkoła podstawowa, gimnazj…»

aktualizacja 18 mar 2019

50 zł

za 60 minut

 

Witaj! Cieszę się, że trafiłeś do mnie i wiem, że decydując się na współpracę ze mną osiągniesz pewność siebie i biegłość w mówieniu po angielsku. Dlaczego Ja? Jestem doświadczonym lektorem z 7 let…»

aktualizacja 27 lut 2019

150 zł

za 60 minut

 

Highly experienced CELTA and DELTA level native speaker. Available to teach conversation, general, business and exam classes (KET, PET, FCE, CAE, CPE). Can also assist with Matura preparation. F…»

aktualizacja 14 sty 2019

90 zł

za 60 minut

 

teacher tomek Witam, mam 7-letnie doświadczenie w nauczaniu. Uczyłem w Polsce (szkoły prywatne, korporacje, Uniwersytet Wrocławski) oraz Ameryce Środkowej (szkoły prywatne oraz kursy dla nauczycieli). Nauczę was ws…»

aktualizacja 20 lis 2018

70 zł

za 60 minut

 

Marta Jestem studentką studiów magisterskich na kierunku filologii angielskiej, posiadam 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu lekcji dodatkowych. Udzielam indywidualnych lekcje języka angielskiego na pozio…»

aktualizacja 05 lis 2018

40 zł

za 60 minut

 

Nauczyciel angielskiego i historii z praktyką w szkole i wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu korepetycji. Zapraszam na: konwersacje, przygotowanie do zajęć szkolnych, tłumaczenia.…»

aktualizacja 25 wrz 2018

50 zł

za 60 minut

Targówek, Białołęka 

Agnieszka    *ProLingua* Kreatywna i wykwalifikowana lektorka z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy w międzynarodowych firmach, nauczaniu one-to-one oraz in-company zaprasza na zajęcia doskonalące język angielski. *JĘZYK…»

aktualizacja 05 wrz 2018

100 zł

za 60 minut

 

Leszek Nauczyciel akademicki (absolwent m.in. filologii angielskiej, z certyfikatami TEFL i LCCI) z ponad 12 letnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć m.in. na kierunku filologia angielska zaprasza na zajęci…»

aktualizacja 25 sie 2018

49 zł

za 60 minut

Ligota 

Dyplomowana, doświadczona anglistka proponuje: dla uczniów gimnazjum i liceum, studentów i dorosłych naukę od podstaw, pomoc w nauce, przygotowanie do egzaminów (fce, cae, toefel,matura itd). Doskona…»

aktualizacja 31 lip 2018

50 zł

za 60 minut