Sosnowiec - korepetycje z języka angielskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

śląskie

Wybrane miasto

Sosnowiec

 

Klaudyna Karcz Profesjonalne lekcje ONLINE (Skype/Messenger) z życzliwą lektorką - specjalistką od łamania bariery językowej. Ultra efektywnie i z humorem. Nie wierz na słowo - zobacz WIDEO z opiniami moich uczniów!…»

aktualizacja 28 lip 2020

1 zł

za 60 minut

 

angielskibielsko.pl Zapraszam na stronę internetową: www.angielskibielsko. pl Zapraszam na profesjonalne lekcje z dojazdem do domu ucznia, siedziby firmy oraz zajęcia ONLINE. Wszystkie grupy wiekowe, wszystkie poziomy z…»

aktualizacja 28 lip 2020

80 zł

za 60 minut

 

Anna Usługi świadczone za pomocą komunikatora internetowego, uczeń otrzymuje nagranie każdej lekcji Jestem absolwentką Politechniki Koszalińskiej, obecnie studiuję na Uniwersytecie Islandzkim (Reykjavik) …»

aktualizacja 21 mar 2020

80 zł

za 60 minut

 

Jestem uczennicą drugiej klasy liceum i oferuję korepetycje z języka angielskiego dla dzieci z klas 1-6 podstawówki na terenie Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina i okolic (dojazd do ucznia bądź zaję…»

aktualizacja 23 wrz 2019

15 zł

za 60 minut

 

Świeżo skończone gimnazjum dwujęzyczne, zdany certyfikat FCE. Cena oczywiście do negocjacji, a czas lekcji jest mi obojętny, więc również :) Zainteresowanych bardzo proszę o kontakt.…»

aktualizacja 01 lip 2019

40 zł

za 60 minut

 

Uczę języka bo bardzo to lubię. Przełamywanie barier moich uczniów w mówieniu to moja specjalność - potrafię to! Od strony słownej, fonetycznej, gramatycznej, technicznej, psychicznej i sympatycznej ;…»

aktualizacja 11 cze 2019

65 zł

za 45 minut

 

Jestem studetką 3 roku filologii angielskiej z programem tłumaczeniowym na Uniwersytecie Śląskim. Udzielę korepetycji na każdym poziomie zaawansowania z języka angielskiego (szkoła podstawowa, gimnazj…»

aktualizacja 18 mar 2019

50 zł

za 60 minut

 

Alicja Jestem studentką na Wydziale Filologicznym UŚ. Oferuję profesjonalne przygotowanie do egzaminów, sprawdzianów, tłumaczenie zagadnień gramatycznych, pomoc w odrabianiu prac domowych, konwersacje. Posia…»

aktualizacja 19 mar 2018

40 zł

za 60 minut

 

Kasia Witam wszystkich serdecznie. Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie (filologia angielska). Mam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Do każdego ucznia mam indywidualne podejś…»

aktualizacja 27 gru 2017

40 zł

za 60 minut

 

Hi Hello! Ok I know, you are here because you want to learn English! Good! But I'm quite sure you know English already but you're afraid to speak. Talking with other people is stressing you …»

aktualizacja 31 sie 2017

35 zł

za 60 minut

 

Absolwentka uniwersytetu w Wielkiej Brytanii udzieli korepetycji z języka angielskiego. Przez 7 lat pracowałam w korporacjach w Londynie i udzielałam prywatnie korepetycji z Ekonomii i Biznesu w język…»

aktualizacja 11 lip 2017

70 zł

za 60 minut

 

Łukasz Ciaputa W dzisiejszych czasach, gdy znajomość języka angielskiego staje się koniecznością na rynku pracy, umiejętność przyswojenia sobie właściwych metod nauki jest sprawą kluczowej wagi. W swojej pracy kładę…»

aktualizacja 01 lut 2017

40 zł

za 60 minut

 

Jestem lektorem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Posiadam dyplom magistra filologii angielskiej, studiowałam na Uniwersytecie Śląskim. 5 lat mieszkałam i pracowałam w Lond…»

aktualizacja 30 sty 2017

40 zł

za 60 minut

 

Witam serdecznie! Oferuję korepetycje z języka angielskiego na każdym poziomie. Jestem studentką filologii słowiańskiej, ale przez rok studiowałam filologię angielską z japońskim. Zajęcia prowadzę w …»

aktualizacja 15 sty 2017

30 zł

za 60 minut

 

Karolina ***Masz kłopot z angielskim? Taki problem to nie problem ; ) Nie martw się, pomogę!*** Witam, Mam 24 lata i posiadam kilkuletnie doświadczenie w korepetycjach z języka angielskiego dla dzieci ze szko…»

aktualizacja 11 sty 2017

35 zł

za 60 minut

 

ANGIELSKI PROFESJONALNIE - NAUKA MOWIENIA, KOREPETYCJE I TLUMACZENIA Lektorka z doswiadczeniem pracy w firmie za granica. Wyksztalcenie – kierunek Business English. Metody pracy: komunikatywna, zadan…»

aktualizacja 12 gru 2016

45 zł

za 45 minut

 

Teogoroczna absolwentka Etnolingwistyki oferuje zajęcia z języka angielskiego w przyjaznej atmosferze na wszystkich poziomach zaawansowania i w różnych dziedzianch. Uwielbiam wyzwania. Pomimo, iż skoń…»

aktualizacja 13 paź 2016

50 zł

za 60 minut

 

Witam serdecznie Jestem studentką ostatniego roku anglistyki, chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego na poziomie przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły średniej. Posiadam du…»

aktualizacja 18 wrz 2016

40 zł

za 60 minut

 

Doświadczony nauczyciel języka angielskiego, chętnie udzieli korepetycji z języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej oraz przygotowanie do matury. Indywidualizacj…»

aktualizacja 10 wrz 2016

35 zł

za 60 minut

 

Udzielę korepetycji z języka angielskiego uczniom ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Zakres materiału jest zależny od ucznia, pomogę w każdej dziedzinię. Jestem uczennicą w liceum językowym a język an…»

aktualizacja 02 wrz 2016

20 zł

za 60 minut

 

Karolina Dołącz do nas i ucz się angielskiego efektywnie. Lektorzy z min. 8-o letnim stażem profesjonalnie zaplanują Twój tok nauki tak, abyś osiągnął założone cele. Pierwsza lekcja ZA DARMO! Napisz do nas!…»

aktualizacja 15 sie 2016

40 zł

za 50 minut

 

Wojciech \Wolne terminy\ Osoba lubiąca uczyć - z doświadczeniem w udzielaniu korepetycji i prowadzeniu konwersacji udzieli lekcji dostosowanych do ucznia, dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania :). Sk…»

aktualizacja 26 lip 2016

30 zł

za 60 minut

 

NAUKA JĘZYKA NA SKYPIE native speaker Usługi świadczone za pomocą internetu/SKYPE'A, wszyscy uczniowie otrzymują dostęp do platformy internetowej z materiałami. NATIVE SPEAKER – STEVE • Blisko…»

aktualizacja 15 lip 2016

50 zł

za 60 minut

 

Tłumacz i magister nauczyciel angielskiego z 20-letnim stażem udzieli korepetycji na terenie Śląska oferując: - styl i długość zajęć dostosowany do potrzeb i oczekiwań, - przygotowanie do egzaminów ma…»

aktualizacja 09 maj 2016

30 zł

za 60 minut

 

Chcesz się nauczyć języka angielskiego? A może chcesz pozbyć się bariery, strachu i przemówić w języku angielskim? A może potrzebujesz pomocy przy odrabianiu lekcji lub korepetycji? Witam, nazywam się…»

aktualizacja 28 kwi 2016

40 zł

za 60 minut

 

Profesjonalne szkolenia językowe dla firm (banków, ubezpieczalni, firm transportowych, urzędów, firm prywatnych) z osobą dwujęzyczną (native speaker angielski) znający język polski ze względu na miesz…»

aktualizacja 05 kwi 2016

15 zł

za 70 minut

 

Magister filologii angielskiej UŚ z 18-letnim stażem oferuje: - przygotowanie do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych, FCE, CAE, etc. - zajęcia konwersacyjne - przygotowanie do wyjazdów, pracy - angie…»

aktualizacja 29 sie 2015

45 zł

za 60 minut

 

Przygotowanie do IELTS oraz zajęcia konwersacyjne przez Skype prowadzone przez nauczyciela z kwalifikacjami międzynarodowymi Trinity Cert. TESOL, doświadczeniem w pracy w szkole publicznej we Wrocławi…»

aktualizacja 09 mar 2015

30 zł

za 60 minut

 

Anna Cześć! :) Jestem absolwentką Filologii ang. z 6 letnim doświadczeniem w uczeniu angielskiego, które zdobywałam m.in. ucząc ang. w Japonii. Prowadzę także bloga językowego na którego zapraszam :) http:…»

aktualizacja 06 sty 2015

55 zł

za 60 minut

 

Angielski Native Speaker udzieli korepetycji tylko w j. angielskim.…»

aktualizacja 30 wrz 2014

60 zł

za 60 minut