Tarnowskie Góry - korepetycje z języka angielskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

śląskie

Wybrane miasto

Tarnowskie Góry

 

Dojeżdżamy do Klienta w cenie! Dzień Dobry! W skrócie jesteśmy firmą zbudowaną na fundamencie wieloletniego doświadczenia założyciela, który przez wiele lat samodzielnie udzielał korepetycji pod wła…»

aktualizacja 25 mar 2020

60 zł

za 60 minut

 

Witam, udzielam korepetycji z języka angielskiego dla uczniów szkoły podstawowej. Jestem uczniem liceum, chodzę do klasy językowej i przygotowuję się do matury z języka angielskiego. Uczę się języka o…»

aktualizacja 22 wrz 2019

30 zł

za 60 minut

 

Świeżo skończone gimnazjum dwujęzyczne, zdany certyfikat FCE. Cena oczywiście do negocjacji, a czas lekcji jest mi obojętny, więc również :) Zainteresowanych bardzo proszę o kontakt.…»

aktualizacja 01 lip 2019

40 zł

za 60 minut

 

Posiadam Międzynarodowy *Certyfikat FCE* (certyfikat uczelni Cambridge - poziom B2) oraz *CAE* (certyfikat uczelni Cambridge - poziom C1) z języka angielskiego, który pieczętuje znajomość tego języka …»

aktualizacja 07 wrz 2017

35 zł

za 60 minut

 

Nauczyciel z kwalifikacjami międzynarodowymi Trinity Cert. TESOL, doświadczeniem w pracy w szkole publicznej we Wrocławiu oraz szkołach językowych we Wrocławiu, Pradze, Londynie, krajach Azji Centraln…»

aktualizacja 20 paź 2016

35 zł

za 60 minut

 

Wojciech \Wolne terminy\ Osoba lubiąca uczyć - z doświadczeniem w udzielaniu korepetycji i prowadzeniu konwersacji udzieli lekcji dostosowanych do ucznia, dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania :). Sk…»

aktualizacja 26 lip 2016

30 zł

za 60 minut

 

For Fun English School Zapraszamy słuchaczy na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania oraz w każdym wieku. Ilość oraz terminy zajęć do uzgodnienia! Lekcje mogą odbywać się w naszej szkole lub u klienta – kwestia do uz…»

aktualizacja 12 sie 2015

45 zł

za 60 minut

 

OLD SCHOOL Szkoła Języka Angielskiego OLD SCHOOL udzieli korepetycji dla młodzieży, dorosłych i seniorów. Nauka dla przyjemności, pomoc w szkole, przygotowanie do egzaminów: gimnazjalny, maturalny, FCE, IELTS i …»

aktualizacja 05 sty 2015

40 zł

za 60 minut

 

Paulina Witam serdecznie, Udzielę korepetycji z języka angielskiego na poziomie podstawowym, gimnazjalnym i maturalnym. Ze mną przekonasz się, że twoje problemy z angielskim wcale się sa tak wielkie jak Ci s…»

aktualizacja 14 lis 2014

30 zł

za 60 minut

 

Witam! Jestem studentem filologii angielskiej na czwartym roku na Uniwersytecie Śląskim w Sosnowcu. Udzielę korepetycji uczniom, którzy uczęszczają do podstawówki, gimnazjum, szkoły średniej oraz chę…»

aktualizacja 19 paź 2014

20 zł

za 60 minut

 

Profesjonalne zajęcia prowadzone przez certyfikowanego lektora. Lekcje odbywają się w małych grupkach 2-6 os. (18 zł/ 60min) lub indywidualnie(40 zł/ 60min) na wszystkich poziomach zaawansowania.…»

aktualizacja 04 wrz 2014

18 zł

za 60 minut