Tychy - korepetycje z języka angielskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

śląskie

Wybrane miasto

Tychy

 

angielskibielsko.pl Zapraszam na stronę internetową: www.angielskibielsko. pl Zapraszam na profesjonalne lekcje z dojazdem do domu ucznia, siedziby firmy oraz zajęcia ONLINE. Wszystkie grupy wiekowe, wszystkie poziomy z…»

aktualizacja 28 lip 2020

80 zł

za 60 minut

 

Anna Usługi świadczone za pomocą komunikatora internetowego, uczeń otrzymuje nagranie każdej lekcji Jestem absolwentką Politechniki Koszalińskiej, obecnie studiuję na Uniwersytecie Islandzkim (Reykjavik) …»

aktualizacja 21 mar 2020

80 zł

za 60 minut

 

Uczę języka bo bardzo to lubię. Przełamywanie barier moich uczniów w mówieniu to moja specjalność - potrafię to! Od strony słownej, fonetycznej, gramatycznej, technicznej, psychicznej i sympatycznej ;…»

aktualizacja 11 cze 2019

65 zł

za 45 minut

 

Chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jestem studentem, który ma za sobą pracę za granicą, a przed sobą wyjazd na studia zagraniczne. Pierws…»

aktualizacja 14 kwi 2017

20 zł

za 60 minut

 

Udzielę korepetycji z języka angielskiego oraz rosyjskiego…»

aktualizacja 31 sie 2016

40 zł

za 60 minut

 

Karolina Dołącz do nas i ucz się angielskiego efektywnie. Lektorzy z min. 8-o letnim stażem profesjonalnie zaplanują Twój tok nauki tak, abyś osiągnął założone cele. Pierwsza lekcja ZA DARMO! Napisz do nas!…»

aktualizacja 15 sie 2016

40 zł

za 50 minut

 

Wojciech \Wolne terminy\ Osoba lubiąca uczyć - z doświadczeniem w udzielaniu korepetycji i prowadzeniu konwersacji udzieli lekcji dostosowanych do ucznia, dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania :). Sk…»

aktualizacja 26 lip 2016

30 zł

za 60 minut

 

NAUKA JĘZYKA NA SKYPIE native speaker Usługi świadczone za pomocą internetu/SKYPE'A, wszyscy uczniowie otrzymują dostęp do platformy internetowej z materiałami. NATIVE SPEAKER – STEVE • Blisko…»

aktualizacja 15 lip 2016

50 zł

za 60 minut

 

Profesjonalne szkolenia językowe dla firm (banków, ubezpieczalni, firm transportowych, urzędów, firm prywatnych) z osobą dwujęzyczną (native speaker angielski) znający język polski ze względu na miesz…»

aktualizacja 05 kwi 2016

15 zł

za 70 minut

 

Pomagam swoim kursantom przełamywać barierę językową, nawiązywać i utrzymywać kontakty międzynarodowe, organizuję kursy dla firm, ale również kursy indywidualne w domu ucznia. Lata praktyki w zawodzie…»

aktualizacja 23 wrz 2015

50 zł

za 60 minut

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego na kierunku filologii angielskiej (specjalność: nauczycielska; studia magisterskie). Doświadczenie w pracy nauczyciela które posiadam zdobyłam poprzez pracę w…»

aktualizacja 17 sie 2015

35 zł

za 60 minut

 

Przygotowanie do IELTS oraz zajęcia konwersacyjne przez Skype prowadzone przez nauczyciela z kwalifikacjami międzynarodowymi Trinity Cert. TESOL, doświadczeniem w pracy w szkole publicznej we Wrocławi…»

aktualizacja 09 mar 2015

30 zł

za 60 minut

 

Na początek wystarczy Ci silna motywacja, resztą zajmę się ja. :) Uczę angielskiego od 10 lat, głownie dorosłych i młodzież, ostatnio również obcokrajowców w londyńskich szkołach. Jeśli lubisz się ucz…»

aktualizacja 22 sty 2015

40 zł

za 70 minut

 

Anna Cześć! :) Jestem absolwentką Filologii ang. z 6 letnim doświadczeniem w uczeniu angielskiego, które zdobywałam m.in. ucząc ang. w Japonii. Prowadzę także bloga językowego na którego zapraszam :) http:…»

aktualizacja 06 sty 2015

55 zł

za 60 minut

 

Tychy- korepetycje z angielskiego- pełen zakres, ciekawe materiały Jestem nauczycielką z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu angielskiego i udzielaniu korepetycji. Oferuję ciekawe lekcje i in…»

aktualizacja 10 lis 2014

40 zł

za 60 minut

 

Witam, Magister filologii angielskiej o profilu nauczycielskim oferuje zajęcia z języka angielskiego u Ciebie w domu - indywidualne lub grupowe. Zajęcia zgodne z wymaganiami: konwersacje angielski pi…»

aktualizacja 22 wrz 2014

40 zł

za 60 minut