Szczecin - korepetycje z języka angielskiego

Szukasz korepetycji? Znasz dobrze język i chcesz udzielać korepetycji?
Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Przejrzyj ogłoszenia korepetycji nauczycieli z Twojego miasta.

Wybrane województwo:

zachodniopomorskie

Wybrane miasto

Szczecin

 

Klaudyna Karcz Profesjonalne lekcje ONLINE (Skype/Messenger) z życzliwą lektorką - specjalistką od łamania bariery językowej. Ultra efektywnie i z humorem. Nie wierz na słowo - zobacz WIDEO z opiniami moich uczniów!…»

aktualizacja 28 lip 2020

1 zł

za 60 minut

 

angielskibielsko.pl Zapraszam na stronę internetową: www.angielskibielsko. pl Zapraszam na profesjonalne lekcje z dojazdem do domu ucznia, siedziby firmy oraz zajęcia ONLINE. Wszystkie grupy wiekowe, wszystkie poziomy z…»

aktualizacja 28 lip 2020

80 zł

za 60 minut

 

Katarzyna JĘZYK ANGIELSKI przez Skype KATARZYNASAWICZ.COM - wszystkie poziomy (A1-C2) - język ogólny - język biznes i branżowy: HR, księgowość i rachunkowość finanse, ekonomia, bankowość - przygotowanie do e…»

aktualizacja 28 lip 2020

75 zł

za 50 minut

 

Paulina Zapraszam Państwa na superefektywne lekcje angielskiego "mówionego" których celem jest przełamanie bariery językowej. Jestem lektorką z ponad 10-letnim stażem w szkoleniu pracowników firm wi…»

aktualizacja 20 cze 2020

65 zł

za 60 minut

 

Katarzyna Łuczak Zapraszam na lekcje przez Skype/ Zoom oraz face to face we Wrocławiu. Uczę w British Council oraz University of Sheffield, piszę wszystkie materiały dla https://theenglishchannel.britishcouncil.org/…»

aktualizacja 24 mar 2020

100 zł

za 60 minut

 

Anna Usługi świadczone za pomocą komunikatora internetowego, uczeń otrzymuje nagranie każdej lekcji Jestem absolwentką Politechniki Koszalińskiej, obecnie studiuję na Uniwersytecie Islandzkim (Reykjavik) …»

aktualizacja 21 mar 2020

80 zł

za 60 minut

 

Zapraszam na zajęcia online na każdym poziomie zaawansowania . Oferuję: Naukę opartą na mówieniu która prowadzi do poprawy jakości, płynności oraz szybkości wypowiedzi (konwersacje, przygotowanie do …»

aktualizacja 07 lut 2020

50 zł

za 60 minut

 

Michał Gerczak Witam Cię! Nazywam się Michał. Pomagam ludziom mówić pewnie i bez skrępowania w 5 miesięcy po angielsku za pomocą prostego 5 minutowego ćwiczenia wykonywanego raz dziennie . Dodatkowym efektem ubo…»

aktualizacja 11 wrz 2019

155 zł

za 45 minut

 

Damian Cześć, jestem absolwentem UJ filologii języka angielskiego, również po kierunku przekładoznawstwa na uniwersytecie ks. Tischnera. Posiadam ponad 6 letnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy. Opieram …»

aktualizacja 06 mar 2019

60 zł

za 60 minut

 

Witam, Jestem studentką 3 roku FA na Uniwersytecie Szczecińskim. W sposób solidny udzielam korepetycji już od 4 lat. Przygotowuję do egzaminów, prowadzę konwersację od poziomu podstawowego po zaawans…»

aktualizacja 17 paź 2018

30 zł

za 60 minut

 

Natalia Oferuję efektywną naukę języka angielskiego w elastycznych godzinach. Dodatkowo możesz dostać u nas dofinansowanie z UE na taką naukę. Więcej informacji na https://www.iopenmind.pl/oferta/kursy-dofi…»

aktualizacja 09 wrz 2018

100 zł

za 45 minut

 

Agata Doświadczona lektorka i pasjonatka języka angielskiego, magister filologii angielskiej (specjalizacja nauczycielska) oraz magister studiów ekonomicznych, absolwentka filologicznych studiów doktorancki…»

aktualizacja 05 wrz 2018

45 zł

za 90 minut

 

Pomoc przy nauce oraz zajęcia konwersacyjne z młodą osobą (19 lat). Lekcje on-line lub na terenie Szczecina, zarówno dla osób prywatnych jak i małych grup. Pomimo młodego wieku posiadam zarówno niefo…»

aktualizacja 03 wrz 2018

35 zł

za 60 minut

 

Zapraszam cię na przygodę z językiem angielskim, gdzie pokażę Ci jak najszybciej pozbyć się bariery językowej. Moje 15 letnie doświadczenie pozwoliło mi na doszlifowanie metody , dzięki której przełam…»

aktualizacja 16 lip 2018

60 zł

za 60 minut

 

I'm a native English speaker offering conversational language sessions to advanced and semi advanced learners. I am very well versed in business English but we do not have to limit ourselves to …»

aktualizacja 15 paź 2017

50 zł

za 60 minut

 

Maciek Skype English - angielski online przez skype bez wychodzenia. Egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu oraz lektor języka angielskiego prowadzi lekcje w nowoczesny sposób bez wychodzeni…»

aktualizacja 02 wrz 2017

40 zł

za 60 minut

 

Anna NAUKA JĘZYKA Z LEKTOREM POLSKIM LUB NATIVE SPEAKEREM Usługi świadczone za pomocą internetu/SKYPE'A, wszyscy uczniowie otrzymują dostęp do platformy internetowej z materiałami i swoimi wynikami. …»

aktualizacja 28 lut 2017

40 zł

za 60 minut

 

Serdecznie zapraszam na zajęcia z języka angielskiego. Nauka dostosowana do potrzeb ucznia. Dla najmłodszych nauka przez zabawę. Posiadam dodatkowo własne materiały do nauki. …»

aktualizacja 20 wrz 2016

40 zł

za 60 minut

 

Student filologii na Uniwersytecie Szczecińskim udzieli korepetycji języka angielskiego i niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjalnej i szkoły średniej. Zapewniam na moich lekcjach miłą …»

aktualizacja 06 wrz 2016

30 zł

za 60 minut

 

Dyplomowana filolog j.angielskiego, specjalizacja Business English, udzieli lekcji z j.angielskiego dla: dzieci, młodzieży, studentów i dorosłych. 15 lat doświadczenia. Szkolenia dla firm (indywidual…»

aktualizacja 16 sie 2016

50 zł

za 60 minut

 

Karolina Dołącz do nas i ucz się angielskiego efektywnie. Lektorzy z min. 8-o letnim stażem profesjonalnie zaplanują Twój tok nauki tak, abyś osiągnął założone cele. Pierwsza lekcja ZA DARMO! Napisz do nas!…»

aktualizacja 15 sie 2016

40 zł

za 50 minut

 

Next Door ANGIELSKI PRZEZ SKYPE – ucz się w szkole językowej bez wychodzenia z domu! Angielski przez Skype Dzięki ofercie Szkoły Języków Obcych NEXT DOOR, możesz uczyć się języka angielskiego bez wychodzenia z …»

aktualizacja 25 lip 2016

40 zł

za 60 minut

 

NAUKA JĘZYKA NA SKYPIE native speaker Usługi świadczone za pomocą internetu/SKYPE'A, wszyscy uczniowie otrzymują dostęp do platformy internetowej z materiałami. NATIVE SPEAKER – STEVE • Blisko…»

aktualizacja 15 lip 2016

50 zł

za 60 minut

 

Michał Cześć! Jestem studentem 5 roku Filologii Angielskiej z tytułem licencjata. Pracuję jako lektor w prywatnej szkole językowej, gdzie prowadzę zajęcia z grupami na poziomie zarówno zaawansowanym jak i p…»

aktualizacja 27 kwi 2016

30 zł

za 60 minut

 

Artur Nauka angielskiego bez wychodzenia z domu NAUKA ANGIELSKIEGO PRZEZ INTERNET Zajmuję się prowadzeniem korepetycji przy użyciu najnowszych technologii umożliwiających komunikację: internet, telefon i…»

aktualizacja 13 kwi 2016

40 zł

za 60 minut

 

Magdalena Studentka City University of Seattle udziela lekcji języka angielskiego przez SKYPE dla dzieci, uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, studentów, a także dla dorosłych. W czym mogę pomóc? - p…»

aktualizacja 04 sty 2016

40 zł

za 60 minut

 

Marzena Młoda lektorka, absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Szczecińskim z 7-letnim doświadczeniem w nauczaniu. Lekcje lub korepetycje, konwersacje, przygotowania do matury, angielski dla doros…»

aktualizacja 23 wrz 2015

40 zł

za 60 minut

 

Magister filologii angielskiej, doświadczona lektorka, po pobytach w Anglii i Irlandii, certyfikat FCE (A), udzieli korepetycji na wszystkich poziomach (konwersacje, przygotowanie do testów, egzaminów…»

aktualizacja 23 cze 2015

35 zł

za 60 minut

 

Jakub MOBILELANGUAGE Szkoła Języków Obcych specjalizuje się w nauczaniu języków w sposób dopasowany do potrzeb osób uczących się. UCZYMY: - angielskiego - niemieckiego - francuskiego - hiszpańskiego - wło…»

aktualizacja 08 kwi 2015

65 zł

za 60 minut