Speech z angielskiego.

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Hej. Zadano mi speech. Niestety nie mam pojęcia co i jak napisać. Temat: What shoul we do to stay healthy? 120-150 słów. Czy mógłby ktoś napisać mi ten speech albo podać kilka myśli przewodnich? Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.
Ulozylem taki napewno bledny poczatek:
Heath is very important think in person life. So we shoul take care health. To retain to health we need regulate life procedure. Stress is enemy largest health.
Prosze o sprawdezenie tego i jesli jest mozliwosc kontynuacje.
Dobry poczaek-
Heath is very important 'think' THING in A person's life. So we shoulD take care
OF OUR health. To retain 'to' (niepotr) health we need TO regulate life's procedureS. Stress is enemy (mozna dodac NUMBER ONE).
Teraz napisz co mamy robic, zeby miec dobre zdrowie...
A więc jak na razie mam tyle:
Health is very important thing in a person life. So we should teke care of our health. To retain health we need to regulate life`s procedures Stress is number one enymy health.--- Way food is very important too. Eating the right foods and the right amounts of foods can help you live a longer, healthier life. Should vimperf habit. If you want be healthy, you can`t eat many sweets. Sweets very offten vimperfs obestivy.

Prosze o sprawdzenie dalszej czesci.
a very important thing
A TO CO JEST PO --- JEST DOBRZE?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie