cae w Anglii??

Temat przeniesiony do archwium.
Mam możliwość wyjazdu do Anglii na dłużej w kwietniu, a na czerwiec planowałam CAE. I stąd moje pytanie: czy ktoś się orientuje czy jest jakaś mozliwość do podejścia do tego egzaminu w Anglii?? Będę bardzo wdzięczna za każdą informację :)
Pewnie ze jest taka mozliwosc.Jak pojedziesz do Anglii zapisz sie na kurs jezykowy i tam dotaniesz wszytskie wskazowki.Pozdorwka
Skontaktuj się z konsulem brytyjskim. W końcu to on organizuje egzamin :)
czesc! ja jestem obecnie w anglii, chodze do szkoly jezykowej, ktora jest bezplatna dla obywateli UE i tez za darmo bedez zdawac CAE w lipcu 2006.
czesc, a mozesz napisac cos wiecej na temat tej szkoly??? jak sie nazywa, jakis adres, stronke www itp. ja tez sie wybieram za niedlugo do Londynu i z checia pouczylabym sie w takiej szkole.
bardzo bardzo bardzo goraco prosze o blizsze informacje na ten temat.
dzieki z gory i pozdrowionka;)
czy możes mi równiez przesłać namiary na tę szkolę, pozdrawiam
Jak ktoś bedzie wiedział o tej szkole to nich napisze na forum!
napiszcie napiszcie... cos bezplatnego a UK?? nie wierze:P
jasne, ze sa bezplatne szkoly, ale trzeba sie zapisac kilka miesiecy wczesniej, a im blizej egzaminu tym cena rosnie z tygodnia na tydzien, startuje od £80 a przy koncu dochodzi do 150.
Mieszkam w Londynie od 3 lat. Dziś zdawałam ostatnią część CAE. Jeśli chodzi o bezpłatne szkoły to jest to szczera prawda. Ale dostać się tam graniczy niemalże z cudem. Zapisy są organizowane kilka miesięcy przed kursem. Ale jeśli się ktoś bardzo postara to jest to jak najbardziej przydatne. Poza tym jest mnóstwo szkół językowych, ostatnio nawet przy uniwersytetach które oferóją trzy miesiączne kursy przygotowujące do egzaminów. Ceny so bardzo różne ale średnio za taki kurs trzeba zapłacić ok. 240 funtów ( 3 m-ce) plus książka.Jeżeli masz jakieś dalsze pytania to chętnie służę pomocą.
Ja zdawałam CAE w Anglii rok temu i muszę powiedzieć że bardzo zaskoczyło mnie to co tu przeczytałam. Faktem jest, że egzamin zdawałam w bardzo małym mieście a nie w Londynie ale całkowity koszt wynosił 40 funtów!!!W tym egzamin i wpisowe do College'u. Być może powodem było to, że mieszkałam w małym miasteczku bo na egzamin rejestrowałam się razem z zapisywaniem się do College-w ostatnim możliwym terminie tj. 1.5 miesiąca przed examem:))) Podejrzewam że w Londynie jest większe oblężenie na takich kursach i dlatego sprawa wygląda nieco inaczej. Tak więc-do Anny81-jeśli jedziesz do innego miasta niż Londyn dowiedz się po prostu jak to wygląda w tym konkretnym mieście. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim zdającym CAE.
wielkie dzięki za wszelkie rady i informacje :) a moża ktoś z Was może podać namiar na jakąś sprawdzoną szkołę? chodzi mi o Londyn i ewentualnie jakieś niedalekie okolice. Ponownie z góry serdecznie dziękuję :)
A ja wlasnie przeczytalam ze CEA i CPE moga zdawac osoby ktore mieszkaja w krajach nieanglojezycznych... Mam nadzieje ze to nieprawda, ja chce zdawac w NY! Przeciez nie jestem Amerykanka tylko Polka i angielski nie jest moim native language... Czy ktos wie cos wiecej na ten temat?
Te egzaminy so dla wszystkich ktorych jezyk angielski nie jest jezykiem podstawowym bez wzgledu na to w jakim kraju jest miejsce zamieszkania, wiec bez problemu mozesz je zdawac w NY
ja od czterech lat mieszkam w Londynie i to wlasnie w Londynie zdawalam CAE
pozdrowienia
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa