Sprawdzenie i w miarę możliwa pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć. Musze napisać o moim superheros ale nie mam zbytnio pomysłów i nie radze sobie jeszcze tak dobrze w angielskim. Jak narazie napisałam:

This is Ascona.She's my superheroes.Ascona have got 20 years old and she's very beautiful. My superheroes have big blue eyes, long yellow hair and very red mouth. She's tall and fit. Ascona can do fantastic things like see through walls, fly or fast run.
She's brave, smart and inscredibly. My heroes fight with evil baddies and always wins.She hate stupid people because she's inteligent.
Her human name's Olga. She loves a man who play in the rock band. Olga comes from Pluton-small planet. She never afraid.Her usual job is nourse in hospital. She have one foe-doctor kościotrup ( heh...jak sie pisze i wymawia kościotrup hmm?)
Ascona is perfect!

To mój opis. Proszę o sprawdzenie i korekte. Chciałabym jeszcze opisać jej wroga. może ktoś mi pomoże? Oto co chciałabym o nim napisać:
To jest kościotrup. Jest zbudowany z samych kości. Nie posiada mięśni ani skóry. Nigdy się nie uśmiecha. Jego śmiech doprowadza ludzi do śmierci. Gdy dotknie swoim palcem przedmiotu to ten przedmiot zamienia się w kamień. Nienawidzi wszystkich ludzi. Chcę zniszczyć Ascone a następnie zostać władcą/królem ziemi.

Oczywiście ja też kompinuje jak napisać o tym wrogu. Z góry dziekuje
This is Ascona.She's my superheroes {to liczba mnoga, potrzebujesz: SUPERHERO}.Ascona have got 20 years old {kalka z polskiego. Powinno byc: IS 20 YEARS OLD} and she's very beautiful. My superheroes have {SUPERHERO HAS} big blue eyes, long yellow {lepiej: BLOND} hair and {A} very red mouth. She's tall and fit. Ascona can do fantastic things like see {SEEING} through walls, fly {FLYING} or fast run {RUNNING FAST}.
She's brave, smart and inscredibly {INCREDIBLE??}. My heroes fight {HERO FIGHTS}with evil baddies and always wins.She hate {3 os. - HATES} stupid people because she's inteligent {pis. INTELLIGENT}.
Her human name's Olga. She loves a man who play {3 os. - PLAYS} in the {A} rock band. Olga comes from Pluton- {A} small planet. She {IS} never afraid.Her usual job is nourse {A NURSE} in hospital. She have {3 os. - HAS} one foe-doctor kościotrup ( heh...jak sie pisze i wymawia kościotrup hmm?){SKELETON}
Ascona is perfect
Oli2 dzięki:*
Żeczywiście nie zwróciłam uwagi na tak podstawową żecz jak 3 osoba. ggg...szkoda gadać:/
Eh...pomoże ktoś z tym 2 tekstem hmm?
żeby nie było że nic nie robie podzieliłam ten tekst na zdania i oto co dopiero zrobiłam ( bo tylko tyle umiem/wiem jak mniejwiecej zrobić) żałosne:

1.This is skeleton.
2.
3.He doesn’t muscles and skin.
4. He never smile
5.
6.
7. Doctor skeleton hates people
8.
1) To jest kościotrup. 2) Jest zbudowany z samych kości. 3) Nie posiada mięśni ani skóry. 4) Nigdy się nie uśmiecha. 5) Jego śmiech doprowadza ludzi do śmierci. 6) Gdy dotknie swoim palcem przedmiotu to ten przedmiot zamienia się w kamień. 7) Nienawidzi wszystkich ludzi. 8) Chcę zniszczyć Ascone a następnie zostać władcą/królem ziemi.

1. HE is A skeleton.
3. He doesn't HAVE muscles OR skin. (Or w znaczeniu: ANI)
4. He never - 3 os ;-)), sprobuj jeszcze raz, trzeba dodac literke
7. OK

Co do 2) - jesli nie wiesz, jak to napisac, to zamiast tego 2 zdania dodaj w 3) po przecinku - "tylko kosci".

5) polska wersja jest za trudna dla ciebie - zamien to zdanie na: "Jego usmiech zabija ludzi". - bedzie ci latwiej.

6) zamienic sie (w cos) - turn into (something), pamietaj o 3-ej osobie, mozesz zaczac zdanie od: Gdy jego palec dotyka przedmiotu, ...

8) "nastepnie" to "then" lub "after that" , "chce zostac wladca Ziemi" zamien na "chce wladac Ziemia", wladac to "RULE"

Teraz powinno byc latwiej. Czekam na Twoje zdania.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie