błAGAM O POMOC NIE CHCE DOSTAC 3 PAłY Z ANGLIKA :(

Temat przeniesiony do archwium.
~~~~~~ WERSJA ANGIELSKA (PRZETłUMACOZNA)

There was in first class of primary school, then, I had 7.

I went for school on lessons. Exclusively I have taken favorite toy - gumiany młoteczek.
So, I was before class sit in school earlier and waiting for lessons begin. Director has seen moments by corridor later proceeding as I is impacted to forefront młoteczkiem.
It has stepped up and it has been asked: make you why?
But I on it that I must strike from head all stupidity as I am serious schoolgirl already and I can not behave as child.
Director has laughed and it has departed. Then, every time, by next month when meet me she explode laugh.


~~~~~~WERSJA POLASKA (orginał):


"Było to w pierwszej klasie skzoły podstawowej, miałam wtedy 7 lat.

Poszłam do skzoły na lekcje. Wyjątkowo wzięłamz e soba swoją ulubioną zabawkę - gumiany młoteczek. Byłam w skzole wczesniej więc usiadłam na ławce przed klasą i zaczęłam czekac na zajęcia. Chwile później Pani dyrektor przechodząc przez korytarz zobacyzła jak się uderzam młoteckziem w cozło.....
Podesżła iz apytała sie: Dlaczego to robisz ?
A ja na to że muszę sobie wybić z głowy wszystkie głupoty poniewaz jestem juz poważna uczennica i nie moge zachowywac się jak dziecko.
Pani dyrektor się zaśmiaął i odeszła....
Potem przez najbliższy kmiesiąc za każdym razem gdy mnie spotykała wybuchała śmiechem."






~~~~~~ BARDZO MOZNO PROSZE WAS O POMOC W ZNALEZIENIU BłęDóW BO WIEM ZE NAPEWNO TAKIE SIę U MNIE ZNALAZłAY...... jA JESTEM BARDOZ SłąBA Z ANGIELSKIEGO DLATEGO PROSżE WA SO POMOC :) !!!

z GóRY DZIęKUJE WSZYSTKIM POMOCNYM MI OSOBOM :)
Dlaczego wkleiles drugi raz ten sam post - gdzie jest twoja praca w tym?.
Ja ci napisalam gdzie jest 'zle' - popraw to, a nie licz, ze ktos za ciebie zrobi, bo nauczyciel i tak pozna, bo dokladnie zna twoj poziom ang.
wkleiłam bo mam andizeje ze znajdiz esię ktos kto mi pomoze ...... :( chociaz coraz bardzije w to watpię :(
I was in a first year in a primary school when the story happened.
I went to school for classes one day taking my favourite toy with me - a rubber hammer. I came to school earlier, so I sat on a bench in front of the classroom in order to wait for the class. A moment later I saw a principal going down the school corridor, who - as passing me- noticed that I was hitting myself on the forehead with a rubber hammer. She came up to me and asked: "Why are you doing this?" I told her that I had to knock all foolish things out of my head since I was a sensible schoolgirl already and I couldn't behave like a child. The principal laughed and departed...Then, every time for the following month when she came across me she burst with laughter!
with THE rubber hammer (w środkowych liniach)
Sorki Terri! I know that you disapprove of such behaviour like doing homework for students but I took pity on Kibell and gave it a try:) By the way: what a nightmarish nickname for a girl:) brrr
pozdro
lebioda1(gosc)
mysle, ze wszystkie inne domowe zadania tez bedziesz odrabial/a za nia.
Ever heard of 'you've got to be cruel to be kind' pomysl o tym. Nam latwo to poprawic, ale czy ona sie czegos nauczy z tego - czy zawsze w zyciu bedzie blagala o pomoc zamiast sie wziasc za nauke.
BARDOZ CI DZIEKUJę ZA POMOC LEBIODA .... :) A TAK DO POZOSTAłYCH TO WIEM ZE MUSZE SIę UCZYć NEI MUSICIE MI TEGO POWTARZAć AN AKżDYM KROKU !!! :(
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia