szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 3652
WITAM JAK BY KTOŚ JEHAŁ DO EDINBURGHA SAM W CELU POSZUKIWANIA PRACY I SZUKAŁ TOWARZYSTWA HĘTNIE SIĘ ZABIORĘ ,RAZEM RAŹNIEJ :) [email] , [gg]
Witam.posiadam własne auto i poszukuje pracy za granica macie jakies namiary?pozdr
witam ja tez moze sie wybiore do andlii po świętach na poszatku listopada
mam prawo jazdy modł bym sie przydac np. mogli byśmy jechac na zmiane, tez dorzuce sie do paliwa.
Co do pracy to jeszcze nie mam czegoś konkretnego
odezwij sie to pogadamy 517 963 459
Ryszard
studiuje w UK. powiem ci w ten sposob nie wybieraj sie w ciemno do anglii. Bo z praca jest dosc ciezko, oczywiscie mozesz cos znalezc od razu albo nie. tu nie jest tak dobrze z praca jak rok temu czy zaraz po 2004. Poczekaj do przyszlego roku do wiosny np. marca - jak twoj angielski jest slaby to pojdz na korepetycje
To sa moje sugestie - decyzja to juz nalezy do ciebie
Jurnyfranek, co i gdzie studiujesz? Zbieram info nt. studiów za granica bo sama mam to w planach, tylko chce to dokladnie przemyslec i wybrac dobre do tego miejsce, pzdr :)
Chcę wyjechać do Anglii z dziećmi ,gdyż mam dość "biedy w Polsce"! Sama wychowuję dwóch synów.Szukam pomocy w załatwieniu mieszkania,szkoły ,przedszkola dla dzieci i pracy dla mnie .Mam 39 lat.Dobre dusze proszę o kontakt na maila [email]
\Plis!
hanuta-
Dokladnie nie wiem jak sobie to wyobrazasz. Nie piszesz nam twoje osiagniecia, zawod, lata doswiadczenia, zdolnosci w jez. ang. - a oczekujesz, ze ktos zaopiekuje sie toba i dziecmi i zalatwi wszystko co potrzeba. Czy nawet sobie wyobrazasz jak trudno teraz jest z praca? Musisz sama szukac pracy w UK, a pozniej sprowadzic dzieci. Musisz najpierw sama sie utrzymac. Nie mozesz ot tak przyjechac - i ratujcie mnie- bo sama nie daje sobie rady. Troche rozsadku.
A co do Polski - to nie jestes jedna jedyna kobieta ktorej bieda dobija w kosci.
A co do dobrej duszy - 'cuda' byly - ale juz bardzo dawno temu. Nikogo takiego nie znajdziesz, bo kazdy sie martwi o swoja rodzine, swoich ludzi a nie obcych.
Hej, ja również chciałabym wyjechać za granice do pracy, ale tylko na okres wakacji lipiec-sierpień-wrzesień, żeby zarobic na studia. Może byc UK, albo inny Europejski kraj. Jakby ktoś chciał mozna razem cos pomyśleć we dwojke razniej. Prosze o informacje jakby ktos z Was słyszal o czymś ciekawym. Namiary na mnie [email] , [gg] .
HI! widze,że nie jestem jedynym osobnikiem, który poszukuje pracy za granicą:)
Do tej pory studiowałam filologie angielska, ale niestety nie poszło mi w tym semestrze, probemy rodzinne itd.
I tak od dłuższego czasu mysle, ze przydałoby się zarobić pieniądze i oddać rodzicom chociaż za część, żeby głowy nie truli. Ale wiadomo jak to teraz z pracą:( I tak szukam pomocy wszędzie. Dlatego jakby się znalazł naprawde ktoś SERYJNY, nie tylko taki co pogada pogada i nic więcej nie zrobi. To zapraszam na gg. 6617303 albo MSN [email] może razem coś wykombinjemy :D Nie musi to być akurat Anglia. Ostatnio zaczęłam pobierac przyśpieszony kurs języka hiszpańskiego:)
Hej, ja też jestem zainteresowany wyjazdem do Anglii lub innego kraju UE (byle nie Niemcy) do pracy na wakacje, też myślałem nad Hiszpanią ale może trochę być na razie ciężko z językiem a hiszpański znam tyle o ile :P Interesowałby mnie wyjazd w lipcu, wszelkich chętnych proszę o kontakt: [gg]
Również myślę bardzo poważnie o wyjeździe do Anglii na lipiec, sierpień i wrzesień. Mieszkam w Warszawie. Studiuję klimatyzację i ogrzewnictwo ma PW na 3 roku. Mam 21-22 lata. Dobrze się uczę i zdam wszystko bez poprawek do końca czerwca. Angielski znam. Nie jadę tam na zabawę, ani na wielki zarobek. Chcę zwiedzić i podszkolić się do certyfikatu. Nie chciałbym jechać sam z kimś, a raczej w min. 3 osoby. Na pewno nie sam z kobietą. Byłem już w GB, ale jedynie na mies. Nie chcę jechać za pośrednictwem firm trudniących się w pomocy z pracą. Uwaga: Pracy będę szukał jak tam pojadę bo zupełnie teraz nie mam na to czasu. Pomogę komuś znaleźć tam pracę. Jestem komunikatywny i bardzo lubię języki obce. Napiszcie czy dalej zamierzacie wyjechać i jak to sobie wyobrażacie?
Zapomniałem o danych kontaktowych:
@: [email]
[gg] (niewidoczny)

Piszcie rodacy!
Zapraszam tu, świeży temat dotyczący wakacyjnego wyjazdu do Londynu :) https://www.ang.pl/Wyjazd_na_wakacje_do_Londynu_84277.html
Szukam chętnych na wyjazd do anglii [gg] telefon 666111242
planuje wyjazddo pracy do anglii w marcu kwietniu ale szukam takze drugiej połowy kawalera bezdzietnego domatora 33-40 lat powyzej 175 cm z min srednim wykształceniem na dobre i złe z kraju lub zagranicy
[email]
czesc mieszkasz w menchesterze i pracujesz szukam tam pracy napisz mi1 pozdrawiam [email]
Ja mysle o wyjeździe w najblizszym czasie. moje gg 9[tel]jc.
Witam

Szukam osob wyjezdzajacych do pracy angli/kanady/usa najlepiej z Warszawy.

[email]

pozdr
aha na dluzej i po wakacjach .
Witam
06 luty 2011 Temat nadal aktualny. Szukamy z dziewczyną kilku chętnych osób z województwa Śląskiego (najlepiej z okolic Katowic, Gliwic, Tychów, Bytomia, Dąbrowy Górniczej itp) do wyjazdu do Wielkiej Brytani. Chciałbym pracować tam jako operator (może i programista) tokarek CNC i podciągnąć angielski. Termin bliżej nie ustalony ale napewno w lato. Piszcie tutaj na forum, to może ktoś inny jeszcze się skusi - w grupie raźniej. Fajnie by było zabrać się z kimś kto już tam był
Moje [gg]
edytowany przez macoslav: 06 lut 2011
Witam. Jestem z Warszawy mam 19 lat i planuje wyjazd do Anglii jak najszybciej. Szukam chętnych osób na wspólny wynajem mieszkania. Mam zamiar pójść do pracy i podszlifować trochę język.. chcę zostać do września . Jeżeli byłby ktoś zainteresowany (chłopak/dziewczyna) to piszcie [gg] :)
hej,szukam kogos takiego jak ja...kto chcialby wyrwac sie i wyjechac do pracy do: anglii,irlandii czy nawet holandii-razniej z kims:) jesli jest ktos taki a nie chce jechac sam to niech da znac,szkoda czasu...;)
Aaa no i Londyn odpada.. za dużo pieniędzy by szło na utrzymanie... bardziej bym uderzała w jakieś mniejsze miasta
Cytat: macoslav
Witam
06 luty 2011 Temat nadal aktualny. Szukamy z dziewczyną kilku chętnych osób z województwa Śląskiego (najlepiej z okolic Katowic, Gliwic, Tychów, Bytomia, Dąbrowy Górniczej itp) do wyjazdu do Wielkiej Brytani. Chciałbym pracować tam jako operator (może i programista) tokarek CNC i podciągnąć angielski. Termin bliżej nie ustalony ale napewno w lato. Piszcie tutaj na forum, to może ktoś inny jeszcze się skusi - w grupie raźniej. Fajnie by było zabrać się z kimś kto już tam był
Moje [gg]


hej, ja jestem ze śląska i jestem zainteresowana wyjazdem do pracy. macie już załatwioną pracę
?
szukam chętnej osoby do wyjazdu do anglii myśle o MANCHESTERZE niestety nie mam tam nikogo i pewnie był by to wyjazd w ciemno szukam odważnych mam 23 lata i bylam już na cyprze moje [gg]
witam,mam pytanie do wszystkich ktorzy byli w pracy w pracy na farmach w wielkiej brytanii przez firme,tzn posrednika pilot concordia.Jak ta firma sie sprawuje ?warto im zaufac i pojechac do pracy przez nia? Pomozcie ziomy
szukam chetnej osoby do wyjazdu do anglii.zabukowalam 2 pokoj 1-osobowye,1 sie zwolnil gdyz kolezanka zrezygnowala z wyjazdu.chce wyjechac w kwietniu.piszcie: [email]
Cytat: krzysiekdemon
witam,mam pytanie do wszystkich ktorzy byli w pracy w pracy na farmach w wielkiej brytanii przez firme,tzn posrednika pilot concordia.Jak ta firma sie sprawuje ?warto im zaufac i pojechac do pracy przez nia? Pomozcie ziomy

Tak w większości przypadków mają sprawdzone farmy z którymi współpracują od paru lat. HOPS jest równie niezły . Ja osobiście wyjeżdżam przez te firmy i mogę polecić:) Jak potrzeba to pomogę:) Pozdrawiam
HEJ! Wspólnie z kolegą chcemy wyjechać w wakacje do UK, koniec czerwca-wrzesień. Studiujemy w Poznaniu i szukamy jakiejś pracy wakacyjnej (w restauracjach/barach/hotelach itp.) Jest może jeszcze ktoś chętny, kto chce wyjechać do Anglii w wakacje? Ja nikogo nie mam w UK, dlatego chciałabym wynająć jakieś mieszkanie wspólnie na 3 miesiące? Piszcie!^ [gg]
Do Londynu przed sezonem kwiecien/po switach . ktos chetny !?

Chce jechac na kurs jezykowy i poszukiwanie pracy. Szukam osoby do wspoldzielenia kosztow wynajecia akademika
Zawsze mozna sie odgadac, bylebys/as mial/a pieniadze na wyjazd.

26 lat wawa

jak cos to [gg]
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia