nkjo wroclaw

Temat przeniesiony do archwium.
dostalam sie szczesliwie:) do nkjo wroclaw.
i co dalej? slyszalam dotad same pozytywne opnie, ale czego mniej wiecej moge sie spodziewac? kucia, rozrywki,; jacy sa wykladowcy, sesje etc

dzieki z gory:)
Aile miałaś punktów i mozesz wiesz od ilu przyjmowali
hmm, nie wiem, od ilu przyjmowali.
ja z pisemnego mialam 80, a ile z ustnego- nie sprawdzalam...
Mi brakło 0.8 pkt z pisemnego miałem 63 a z ustnego 28 razem 91 przyjmowali od 92:(:(:(
fak...a odwolanie??? moze ktos zrezygnuje.........
a dokumenty przesyłają do domu,czy trzeba się do nich zgłosić i odebrać osobiście?
Gratuluje!
Czy ktos chce jakies info o kolegium - typu jacy sa wykladowcy, czego sie spodziewac, itd :)
Jestem na trzecim roku, wiec troche juz przezylam :)
Najlepiej mailem - [email]
Pytajcie o co chcecie!!! Nie ma tematow tabu!
Fuki, i jeszcze nie złożyłeś odwołania? Na co czekasz?!
Złożyłem podanko w pierwszym dniu ale babapowiedziała,że nic to nie da:)
nikt mi nie powie co z tymi papierami,czy musze tam jechać czy mi przyslą
A czemu wierzysz tej, jak ją nazwałeś, babie?:-) Odwołania warto składać zawsze, szczególnie, że brakuje Ci tak śmiesznej ilości punktów. Może coś z tego będzie. Powodzenia:-). A na wieczorowe nie chcesz iść?
Dzięki Aruna dowiem się 15. X czy coś z tego odwołania będzie, studia wieczorowe nie wchodzą w grę zreszta jutro zaczynam wykłady na WSF (system dzienny) Pozdrawiam również pa!
to jesli ja nie złożyłam tego odwołania,to już nie mam szans na wskoczenie na miejsce kogoś kto zrezygnował?
hej, podaj mi swojego miala, to sie z toba skontaktuje, chcesz jakies materialy itp? college jest super, nie zaluje decyzji!!! [email] odezwiesz sie?
Ja byłbym chętny na materiały a także na itp :-) Prześlij proszę jeśli coś masz [email] albo napisz jak można się z Tobą skontaktować.

Pozdrawiam - Przemek.
mozesz mi udzielic informacji o punktach? tzn ile trzeba miec zeby sie dostac?
a mozesz powiedziec cos na temat rozmowy kwalifikacyjnej? jak ona wyglada? tzn czy mowi sie nakonkretny temat?
Wysłałam maila do NKJO we Wrocławiu i czekam na odpowiedź. Jeśli się odezwą - dam znać. Mnie interesuje jeszcze, czy wszystkie zajęcia prowadzone są po angielsku?... Ale o to zapomniałam zapytać.;/
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą