Plymouth

Temat przeniesiony do archwium.
Dostałam się wstępnie do Plymouth!! Z czego bardzo się cieszę... tylko jedynym warunkiem dostania się dalej jest co najmniej 70% z matury z matematyki :/ czy może liczyć się do tego podstawa? jestem na mat-fizie, ale jeżeli matura będzie ciężka, to nie jestem pewna, czy dostanę tyle z rozszerzenia :c

Kierunek to Primary Education (Mathematics), jeżeli ktoś wybiera się na uczelnię/kierunek, to piszcie ;)
Musisz dokladniej przeczytac ich wymagania.
Weszlam na ich website. Nigdy nie widzialam takiego cos - po prostu niema zadnej mozliwosci sprawdzic jakie wymagania sa dla przyszlych studentow z Polski.
Mają stronę na której są wyszczególnione warunki przyjęć dla 'international students'
Cytat: Aaric
Mają stronę na której są wyszczególnione warunki przyjęć dla 'international students'

tak, to widzialam, ale 'international students' to sa ci ktorzy nie mieszkaja w EU.
Ja myślę że international students to ci z poza granic UK.
Cytat: Aaric
Ja myślę że international students to ci z poza granic UK.

nie za bardzo. Wszyscy studenci z EU maja takie same prawa tzn. wymagania musza byc podobne.
International students - to ci od ktorych sie zdziera forse na utrzymanie Uni.
Mam nadzieję że od czerwca będzie inaczej.
edytowany przez Aaric: 06 maj 2016
Cytat: Aaric
Mam nadzieję że od czerwca będzie inaczej.

ja tez.
Okej, dzięki za próbę ;) też szukałam na stronach, ale nie jest wyszczególnione dla poszczególnych państw jak na niektórych stronach :/ mam interview we wtorek, dowiem się wtedy i wam napiszę, może komuś się na przyszłość przyda ;)
Temat przeniesiony do archwium.