STYPENDIA DLA POLAKOW NA UNIWERKACH W UK

Temat przeniesiony do archwium.
HEj wszystkim!
Bardzo zalezy mi na wszelkich informacjach na temat sposobow ubiegania sie o stypendia/dofinansowania podczas studiow w UK. Cyz nalezy sie ubiegac jeszcze przed rozpoczeciem studiow? Jakie sa szanse?Czy Polska...:) jakos sponsoruje? Czy raczej male szanse? Cokolwiek?

Dziekuje wszystkim z górrrrryyyy!
wybierasz się na studia na UK i o takich sprawach nie wiesz . Podaj adres skrzynki to coś ci podeślę
Przyznaje...nie bede sie tlumaczyc a raczej btonic...Jestem w UK juz ponad rok...WIELKIM PRZYPADKIEM...Szukalam pomyslu an zycie....I zupelnym znow przypadkiem...zobaczylam info o clearingu...A ze zdalam walseni proficiency....to mi sie sprawa troazke jakby uklada...Adres: [email] DZIEKI....i przyznaje...Zakrecona jestem:)
Osoby które starają się dostać na Oxford czy Cambridge tez poruszają się po omacku
uf....to znaczy, ze jeszcze nie zostalam uznana za totalna ignorantke:) To jeszcze zaryzykuje i sie zapytam..czy wiesz moze, jak wyglada sprawa z rozpoznawaniem angielskiego BA w POLSCE? Jakie ma znaczenie..i CZY znaczy w ogole? Pzodrawiam serdecznie...dzikuje...i czekam na @:)
Ja tez prosilabym o dodatkowe info, zrobilam oczywiscie research, wiem jakie stypy oferuje sam University of Manchester, ale moze sa jakies inne mozliwosci? [email] Dzieki za pomoc :) Pozdrawiam, Emilia.
Jezeli jest taka mozliwosc, prosilbym o podeslani i mi tych informacji na maila: [email]

Z gory dzieki :)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa