kurs maturalny we Wrocławiu!!!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam dobrej szkoły językowej, aby zapisac się w niej na jakiś kurs MATURALNY. Wiem, że czasu zostało stosunkowo niewiele, ale lepiej późno niż wcale, no nie.
O opinie proszę głównie osoby z Wrocławia, które uczęszczają już na kursy maturalne. Jesli jesteście z nich zadowoleni, napiszcie prosze w jakiej szkole jesteście.
Dzięki,
pozdrawiam
Ja chodze do British School. jest bardzo fajnie i milo. podaje ci adres.

Adres 3
ul. Legnicka 62 b
52-204 Wrocław
tel.
(071) 351 67 37
fax:
(071) 351 77 36
A możesz napisać cos więcej?? ile jest osób w twojej grupie, jak realizowany jest program, z jakiej książki korzystacie? jak wyglądają zajęcia?

Z góry wielkie dzięki
U mnie jest 7 os, ale w niektórych jest więcej. Mamy książke English File lektor jest bardzo fajny, duzo gadamy no i wogóle sympatycznie i miło!
Polecam, ceny tez nie wysokie!
English File do kursu maturalnego..?????!!!
Przeciez ona zupełnie do tego się nie nadaje. Prędzej na standardowy kurs.
Zycze powodzenia, ale nie wróżę powodzenia na maturze.
Tylko nie idz do profi ;-) slyszalam ze fajnie robi Empik ale jest tez stosunkowo drogi.
Wręcz przeciwnie! Bardzo dobrze ta książka przygotowuje do matury. Mamy specjalną edycję ćwiczeń maturalnych. Robimy bardzo duzo próbnych matur i nikt nie spada ponizej 85% z podstawowej a z rozszerzonej to najnizej chyba było 70%, czy cos w tych okolicach. To kurs swietnie przygotowujący do matury, both written and oral.
I mają dość tanie kursy w porównaniu do innych szkół. skopoiwałem cennik kursów maturalnych ze str BS:

100 godz. lekcyjnych /rok 1150 zł
- lekcje odbywają się w systemie 2x90 min

są też zniżki. Mnie osobiśćie bardzo podobają sie zajęcia w tej szkole, ale to tez zalezy od lektora i uczestników kursu. Nie mam też porównania z innymi szkołami, bo uczyłem sie tylko w BS.

Pozdrawiam!

PS. Napisz, gdzie sie zdecydowałeś iść.
nie wiem czy jeszcze przeczytasz tego posta. chodze do international house i wiem, ze rozne sa opinie na temat tej szkoly. co mnie jednak ostatnio zainteresowalo (chetnie znalazlabym cos takiego z niemieckiego) - szkola ta organizuje intensywny kurs maturalny w czasie samych ferii zimowych, wiec jesli masz ochote jakos ten czas pozytecznie spedzic, mozesz sprobowac sie dowiedziec czegos wiecej na leszczynskiego w ih i ew. sie zapisac. panie w sekretariacie sa mile (sympatyczniejsza jednak ta z wiekszym biustem;)). nie zachecam bo nie mam pojecia na czym to polega, obawiam sie jednak ze kursy maturalne moga byc prowadzone rowniez przez polakow, a nie nativ'ow. po prostu uwazam za dobry pomysl spedzenie ferii na intensywnej nauce tuz przed matura, o ile oczywiscie ktos nie zaplanowal jakiegos wyjazdu. pozdrawiam serdecznie :)
a to we wrocławiu jeszcze nie ma ferii? Ja w tym roku mam źle bo mieszkam w olsztynie i tu juz po feriach i tydzien do szkoły chodze. ach, w zeszlym roku to było fajnie jak ferie zaczynały sie w drugim tyg. lutego...
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa