Szkoła w Łodzi - poleci ktoś?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Czy mógłby ktoś polecić dobrą szkołę do nauki angielskiego w Łodzi pod kątem konwersacji i gramatyki, najlepiej w małych grupach (do egzaminów, lub kurs ogólny)? Rozmawiałem ze SpeakUp, ale jak tak przeglądam ich ofertę i czytam opinie, to mam wątpliwości. Kursy są nieco drogie, opinie niezbyt pozytywne, więc już nie wiem.

Czytałem o kursach w szkole MLC (małe grupy, posiadają możliwość konwersacji i mają umowę z British Council), tyle że mnie zależy na typowej nauce brytyjskiej wymowy i na konwersacjach z Brytyjczykami właśnie. Nie orientuję się skąd zatrudniają lektorów. Może ktoś jest w stanie się wypowiedzieć o tej szkole? Niestety, ale British Council w Łodzi nie ma. Jest co prawda British Centre, choć nie rozważałem tej szkoły, nie wiem nic na jej temat. Może ktoś z Was miał z nią styczność i byłby w stanie się wypowiedzieć?
Może ktoś wie gdzie można znaleźć taką szkołę, typowo nastawioną na brytyjski angielski, a nie mieszankę?
moze jeszcze istnieja, College of Languages, ul. Demokratyczna 6
Dziękuję za propozycję. Postaram się ją rozważyć.
Na pierwszy rzut oka szkoła wydaje się być okej. Małe grupy i praktyczne podejście to coś czego poszukuję. :) Czy masz może jakieś doświadczenia z tą szkołą, i był(a)byś w stanie się wypowiedzieć o tamtejszym sposobie nauczania i podejściu do uczniów? :) Czy to dobre miejsce pod względem ćwiczenia akcentu i fonetyki?

Może ktoś jeszcze zna jakieś dobre szkoły w Łodzi (najlepiej w centrum), i byłby w stanie się wypowiedzieć? :)
niestety nie bylem tam uczniem, ani nie mam nikogo znajomego, kto tam uczeszczal na zajecia z j. angielskiego
jednakze bardzo dawno temu wszedlem w posiadanie pewnego nosnika CD, na ktorym owa szkola spisala najwazniejze zagadnienia gramatyczne plus slownik - wtedy bylo to tak rzetelnie i kompetentnie zrobione, ze uznalem ta szkole za wzor do nasladowania; moim skromnym zdaniem, kiedy ktos oferuje jakis produkt, ktory jest tak jakby wyznacznikiem, tego co ktos robi, no to smiem polecic taka osobe badz instytucje
mozesz zapytac, moze beda jeszcze mieli w ofercie te CD, moze jakies nowsze wydanie: Angielski na CD. Wydawnictwo Cartall

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia