mam problem

Temat przeniesiony do archwium.
mam mały problemik z zadankiem oto ono:
Przebywasz na miedzynarodowym obozie wakacyjnym. Szukasz chętnych którzy pomogliby Ci w zorganizowaniu gier i zawodów sportowych dla uczestników. Napisz ogłoszenie w którym :
- napisz kogo poszukujesz i w jakiej sprawie
- podkreśl ze gry i zabawy sportowe to dobra forma spędzania czasu
- określ cechy jakie powinna mieć osoba zainteresowana
- podaj miejsce i czas 1 spotkania

a oto moja beznadziejna próba napisania tekstu:

Wanted :
I'm looking for a willing person to organising a game and sports events on International Holiday camp.The games are really very good form to spending a free time.The person who will be willing should be very friendly helpful funny and he/she should like a sport (powinna lubić sport) All willing person please to contact with me on friday in Wąska 15 street at six p.m.

proszę o pomoc....pozdrawiam
hmm......czemu nikt nie odpowiada na mojego posta ....gdzie podziała się obywatelska pomoc ?? jeżeli nie chcecie pomóc bliźniemu to chociaż powiedzcie why ?? z wyrazami szacunku eifel65
1. Są świeta i niektórzy świętują.
2. Ci co nie świętują - może im się po prostu nie chce?
Wanted :
I'm looking for a willing person to organising bezokolicznik
a game and sports events przedimek w liczbie mnogiej?
on International Holiday camp. - przeciez jestes na tym obozie. nie pisz o nim wymieniajac pelna nazwe bo to brzmi nienaturalnie
Sports competitions are a really very good way to spend free time.

The person who will be willing - to brzmi jak z ogloszenia o prace. Napisz: Talk to me if you are very friendly...

funny - zabawny

and he/she should like sport

All willing person - wszystkie osoba
please to contact me on friday wielka litera in 15 Wąska Street - uczesnitcy obozu mieszkaja w domach? na obozie to sa jakies namioty, swietlice itp. np. the orange barracks, room 15
Wielkie dzięki mq naprawdę uratowałeś mi skórę :) pozdro :P

« 

Programy do nauki języków

 »

Praca za granicą