Części mowy w języku angielskim

Tutaj znajdziecie informacje o poszczególnych częściach mowy oraz ich zastosowaniu w zdaniu.

Komentarze (19)

Chyba najlepsze kompendium wiedzy, dzięki!

będą jakieś ćwiczenia ze słownictwem?

a gdzie jest okienko 'szukaj' ?????

Bardzo dobrze opracowana strona - bardzo pomocna w gruntowaniu gramatyki, dodatkowo bardzo fajna strona słownikowa; polecam wszystkim moim znajomym korzystanie ze strony i wszyscy mają tak samo dobre zdanie o pomyśle i jej twórcach; bardzo gratuluję, będę częstym gościem:)

Mam pytanie bo nie mogę znaleźć ćwiczeń na relative clauses. Są one gdzieś? Jak ich nie ma to proszę o dodanie.

Strona jest super ale mam prosbe. Wydaje mi się ze pominięto temat kiedy używamy these/those. Znalazlam 3 watki na forum ale nadal mam wątpliwości. Możecie jakos uzupelnic?

mallory09 zgadzam się w 100 %. Ćwiczenia liczebniki są źle zrobione np w opisie admin podaje "per cent", natomiast w ćwiczeniu prawidłową wersją jest "percent". Rozbieżności są też w datach.. Proszę o poprawienie

Hey, hey, nie wiem gdzie napisać...
Proszę zróbcie coś z ćwiczeniami. Lubię je rozwiązywać i później jechać paskiem w dół i w dół i patrzeć, że wszystkie zrobiłam na 100%. Ale niektóre są totalnie źle zrobione, szczególnie ćwiczenia z liczebnikami i po prostu się nie da. Mimo, że wszystko zrobiłam dobrze, pokazuje mi, że mam błędy. To strasznie przeszkadza w nauce i demotywuje. Niech ktoś, kto moderuje tą stronę raz usiądzie i rozwiąże wszystkie zadania, zobaczy jak są źle zrobione. Momentami błędy są tak wielkie, że zastanawiam się czy osoba, która je przygotowywała była trzeźwa ;)

Super strona, można się wile nauczyć.

dajcie jakieś ćwiczenia ze słownictwem

Super stronka. Często z niej korzystam. Jedynym minusem jest brak transkrypcji lub nagranego dźwięku jak dany wyraz wypowiedzieć. Pozdrawiam.

Czepiacie się pewnie ma dysleksje lub coś w tym stylu, a w dzisiejszych czasach to zwalnia z myślenia.

Myślę, MadameT, że niektórzy najpierw powinni nauczyć się wyrozumiałości, a dopiero potem myśleć nad tym, żeby skomunikować się z drugą osobą.

tak zgadzam sie z poprzednikiem ale POMÓC piszemy przez ó a nie u

Myślę, że niektórzy najpierw powinni nauczyć się polskiego, dopiero potem myśleć nad tym, żeby "sobie pomuc" z angielskiego.

Dobra strona można dużo sobie pomuc

bardzo przydatna ta strona

Fajnie, fajnie ale ja bym prosił o nazwę części mowy w języku angielskim obok polskiej. :D

przydatna strona

Zostaw komentarz:
Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.