Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa angielskiego

Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka angielskiego. Baza zawiera ponad 800 zestawów ćwiczeń (ponad 8000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne oraz słownictwo. Dla zalogowanych użytkowników oferujemy śledzenie historii rozwiązywania ćwiczeń.

Wybierz kategorię ćwiczeń:

Komentarze (138)

.

ale jesteście ez

dzjenki jestem szfedem

JD tego syna diabła pzdr

Kto do klasy dwujęzycznej?

JA

Da się z tej strony dużo nauczyć

Fajna str.

GE-NIAL-NE!

"TERAZ DZIECI MAJĄ WOLNE, ALE BĘDĄ MUSIAŁY WSZYSTKO NADROBIĆ, NAJLEPIEJ W WAKACJE. TESKNIE ZA SZKOŁĄ, ZA LALKĄ I PANEM TADEUSZEM I ZA NAUKĄ!" - JanuszSandalowsky 1945
Nie mają żadnych dni wolnych. Mają normalne lekcje online z wykorzystaniem aplikacji MS Teams, co pozwoli na to, że dzieci będą mieć normalne wakacje. Bo po co siedzieć w szkole do września, jak można to wszystko zrobić online. Co więcej ta forma bardzo podoba się dzieciom.

kocham tę stronę! dzięki tej kwarantannie mam jeszcze więcej czasu na naukę do egzaminu ósmoklasisty, większość czasu spędzam właśnie tu! wszystko jest bardzo dobrze wyjaśnione, pokazane

Bardzo fajna strona do nauki, w przeciwieństwie do innych.
Wszystko klarownie i dobrze wytłumaczone.

Fantastyczna strona, szczególnie na kwarantannie :)

Pamiętam tę stronkę sprzed ładnych paru lat.Dziś szukając ćwiczeń z języka angielskiego ( zdania warunkowe ) natrafiłem na nią ponownie.Zalogowałem się po wykonaniu pierwszych testów.Ponad 10 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii i choć mówię płynnie to cały czas chce doskonalić język angielski.Zastanawiam się czasem ile bym stracił w życiu bez znajomości języka.Jak ubogie by one było.Gdzieś kiedyś przeczytałem, że znając obcy język przeżywasz życie dwa razy.Coś w tym musi być.Pozdrawiam twórce strony.

SUPER STRONKA

Jest super!

uczenie się tutaj jest w miarę dobrą odskocznią od szkoły

może być

TERAZ DZIECI MAJĄ WOLNE, ALE BĘDĄ MUSIAŁY WSZYSTKO NADROBIĆ, NAJLEPIEJ W WAKACJE. TESKNIE ZA SZKOŁĄ, ZA LALKĄ I PANEM TADEUSZEM I ZA NAUKĄ!

Przydatne, zawsze potrzebowalem gramatyki wyłącznie do egzaminu. Do codziennej komunikacji jest ona zbędna z czasem idzie się nauczyć podstawowych czasów i naturalnie je używać. Dlatego warto uczyć się naturalnymi metodami jak angielski metodą dziecka.
Tutaj widziałem podobny wątek https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/angielski-gramatyka-cwiczenia/ :)

Bajeczna strona. Dziękuję!

Zostaw komentarz:
Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.