Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa angielskiego

Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka angielskiego. Baza zawiera ponad 800 zestawów ćwiczeń (ponad 8000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne oraz słownictwo. Dla zalogowanych użytkowników oferujemy śledzenie historii rozwiązywania ćwiczeń.

Wybierz kategorię ćwiczeń:

Komentarze (108)

Strona jest genialna, Wielka praca, bardzo dziękuję. Gdyby jeszcze w menu była zakładka "twój wynik" aby w każdej chwili można było zobaczyć swoje punkty.

@Lord_Gamer gdybys mial zaplacic za dostep bez reklam to bys pewnie nie chcial placic :) Takie utrzymanie strony kosztuje. Dostajemy kawal fajnej strony za darmo~!! Doceniamy - nie narzekamy/

szkoda że nie ma chinskiego bym się nauczył w 5 dni

SZTOS :) ale za dużo reklam:(

najlepsza strona do nauki..

weszłam tu dziś i jestem zachwycona.Pieknie, przejrzyście .Az chce się pracowac

Mi tylko brakuje tłumaczem zdań w ćwiczeniach blednie wykonanych

Zasugerowałbym ujednolicenie rozmiarów pól, które uzupełnia się w ćwiczeniach. W niektórych ćwiczeniach (najcześciej typu: uzupełnij luki w czasie perfect lub perfect continuous) po samej wielkości pola można zgadnąć czy użyć konstrukcji, która jest krótsza, czy tej dłuższej. Jak wiadomo, człowiek zawsze będzie próbować iść na skróty i mnie czasami już podświadomie zdarzało się to wykorzystywać.

ja normalnie w srode to napisze na 50% z ta stronka!!!

mam egzaminy za tydzień i mam nadzieje ze nauczę się do angielskiego z tą stronką

Super stronka, zaczęłam uczęszczać na zajęcia od lutego i ta stronka jest świetnym uzupełnieniem zajęć! :)
Dobra robota!

super strona :-) zeby tylko checi byly do nauki

pOZDRAWIAM Z RODZINKOM

Nauka słownictwa jest OK, Dziękuję.

WIELKIE DZIEKI !!!!!!!!!!!!!!

jestem zachwycona. moge cwiczyc moge uczyc sie nowych zagadnien - moge sluchac i powtarzac. a do tego tlumaczenie gramatyki - miodzio!!!! dzieki !!!!

przemek.mroz
Ty to jesteś geniuszem xd

jak chcecie rozwiązywać zadania to zróbcie źle i otwórzcie w drugiej kancie to samo ćwiczenie i będziecie mieli odpowiedzi.

Rafael32: proszę o kontakt na email redakcja@ang.pl i podanie większej ilości szczegółów, ewentualnie zrzuty ekranu? może o czymś nie wiemy...

Strona może jest fajna ale korzystanie z tabletu i smartfonu to jest patologia ja nie wiem no przecież tak się nie da za każdym razem zawiesza się odpowiedź Nie ma innej formy odpowiedzi jak przez dotyk?
Więcej stresów i nerwów się zje jak się czegoś to nauczy..

Zostaw komentarz:
Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.