Blog o języku angielskim

W nowym roku (2019) wracamy z mocnym postanowieniem dalszego rozwoju serwisu i systematycznego udostępniania materiałów, nad którymi pracowaliśmy w ostatnich miesiącach, a nawet latach. Trochę się nam tego nazbierało, czas na wdrożenie pomysłów w życie. Dzięki tej stronie będziemy z Wami w częstszym kontakcie. Będziecie mogli poczytać tu o książkach do nauki języków czy nowinkach w metodyce nauczania języka obcego. Znajdziecie tu także ciekawostki językowe i kulturowe. Jak zawsze jesteśmy otwarci na Wasze uwagi i pomysły – zapraszamy do kontaktu!

Komentarze (3)

Pomysł i wykonanie rewelacja. Dziękuje. Następny komentarz po angielsku. Pozdrawiam.

Witam
Ja uczę się i uważam iż jest dobra - ale mam jedno pytanko ???
W testach mamy przetłumaczyć ( obrazek - widok ) na słowo angielskie - wybrać dany obrazek - I TUTAJ BYŁO BY BARDZO DOBRZE GDYBY WSTAWIĆ WYMOWĘ ANGIELSKĄ - Proszę się nad tym zastanowić - było by super.
Dało by to utrwalenie słownictwa angielskiego -przynajmniej dla mnie . Jestem osobą starszą i mam trudności w zapamiętaniu wymowy . A bardzo by mi to pomogło . I jeszcze jedno jest stara wersja - a ja nie mogę wejść na stronę - bo zaraz się otwiera nowa wersja - chciałabym zobaczyć - przetestować - " starą wersję " .
Dziękuje
Pozdrawiam

dobrze że przyjżalem się waszej stronie ,jest świetna, ale muszę jeszcze trochę poznać sposoby ćwiczeń

Zostaw komentarz:
Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.