Blog o języku angielskim

Zapraszamy do lektury artykułów na naszym blogu językowym. Możecie tu poczytać o ciekawych aspektach języka angielskiego, zapoznać się z niuansami leksykalnymi i rozwiać wątpliwości związane z wyborem właściwego słownictwa. Przyglądamy się zagadnieniom, które często sprawiają kłopoty w nauce, takim jak czasowniki frazowe czy idiomy. Znajdziecie tu także artykuły, w których zbieramy słownictwo i struktury leksykalno-gramatyczne pomocne w wypowiedzi na wybrany temat.

Jak zawsze jesteśmy otwarci na Wasze uwagi i pomysły – zapraszamy do kontaktu!

Komentarze (10)

lagi mam xD

gh

aplikacja bardzo fajna. Polecam ją każdemu nawet tym którzy myślą,że już wszystko umieją

Czy jest jakakolwiek możliwość żeby zciągnąć sobie wymowę wraz z odmianą czasowników nieregularnych, tak by potem np w wolnym czasie założyć słuchawki na uszy i odsłuchiwać bez klikania?
Bardzo by mi to ułatwiło naukę i dało możliwość "osłuchiwania się w języku" podczas wykonywania codziennych obowiązków :)

Fajne

Super jest ta aplikacja!

Jak na stronę www , dla mnie jest SUPER . Fajnie by było gdybyście stworzyli aplikację na tablet, telefon ( android, iOS) .
Kilka drobnych uwag.
Akurat ćwiczę zaimki , na koniec danych zzaimków sa cwiczzzenia 9 to jest super) ale one obejmują cały zakres zaimków , a chyba powinny być np zaimki osobowe, zaimki dopełnienia.... . Ale to takie moje marudzenie :)

Pomysł i wykonanie rewelacja. Dziękuje. Następny komentarz po angielsku. Pozdrawiam.

Witam
Ja uczę się i uważam iż jest dobra - ale mam jedno pytanko ???
W testach mamy przetłumaczyć ( obrazek - widok ) na słowo angielskie - wybrać dany obrazek - I TUTAJ BYŁO BY BARDZO DOBRZE GDYBY WSTAWIĆ WYMOWĘ ANGIELSKĄ - Proszę się nad tym zastanowić - było by super.
Dało by to utrwalenie słownictwa angielskiego -przynajmniej dla mnie . Jestem osobą starszą i mam trudności w zapamiętaniu wymowy . A bardzo by mi to pomogło . I jeszcze jedno jest stara wersja - a ja nie mogę wejść na stronę - bo zaraz się otwiera nowa wersja - chciałabym zobaczyć - przetestować - " starą wersję " .
Dziękuje
Pozdrawiam

dobrze że przyjżalem się waszej stronie ,jest świetna, ale muszę jeszcze trochę poznać sposoby ćwiczeń

Zostaw komentarz:
Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.