Blog o języku angielskim

Zapraszamy do lektury artykułów na naszym blogu językowym. Możecie tu poczytać o ciekawych aspektach języka angielskiego, zapoznać się z niuansami leksykalnymi i rozwiać wątpliwości związane z wyborem właściwego słownictwa. Przyglądamy się zagadnieniom, które często sprawiają kłopoty w nauce, takim jak czasowniki frazowe czy idiomy. Znajdziecie tu także artykuły, w których zbieramy słownictwo i struktury leksykalno-gramatyczne pomocne w wypowiedzi na wybrany temat.

Zostaw komentarz:
Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.
Komentarze (14)

jak to mozliwe wykonalam abym w tym tygodniu miala 38 305 a w tym miesiacu mniej czyli 36255. ?? B1

aaa sorry, juz znalazlam na B1

cos jest nie tak z rankingiem, wczoraj mialam ponad 18tys i dzisiaj rano tez a teraz patrze mam 3tys i ponad 5tys , gdzie sie podzialy punkty?
to zniecheca... a stronke polecilam kolezance , i jakteraz wygladam??

Dlaczego nie działa dźwięk przy nauce słówek? Z wymową było znacznie lepiej

lagi mam xD

gh

aplikacja bardzo fajna. Polecam ją każdemu nawet tym którzy myślą,że już wszystko umieją

Czy jest jakakolwiek możliwość żeby zciągnąć sobie wymowę wraz z odmianą czasowników nieregularnych, tak by potem np w wolnym czasie założyć słuchawki na uszy i odsłuchiwać bez klikania?
Bardzo by mi to ułatwiło naukę i dało możliwość "osłuchiwania się w języku" podczas wykonywania codziennych obowiązków :)

Fajne

Super jest ta aplikacja!

Jak na stronę www , dla mnie jest SUPER . Fajnie by było gdybyście stworzyli aplikację na tablet, telefon ( android, iOS) .
Kilka drobnych uwag.
Akurat ćwiczę zaimki , na koniec danych zzaimków sa cwiczzzenia 9 to jest super) ale one obejmują cały zakres zaimków , a chyba powinny być np zaimki osobowe, zaimki dopełnienia.... . Ale to takie moje marudzenie :)

Pomysł i wykonanie rewelacja. Dziękuje. Następny komentarz po angielsku. Pozdrawiam.

Witam
Ja uczę się i uważam iż jest dobra - ale mam jedno pytanko ???
W testach mamy przetłumaczyć ( obrazek - widok ) na słowo angielskie - wybrać dany obrazek - I TUTAJ BYŁO BY BARDZO DOBRZE GDYBY WSTAWIĆ WYMOWĘ ANGIELSKĄ - Proszę się nad tym zastanowić - było by super.
Dało by to utrwalenie słownictwa angielskiego -przynajmniej dla mnie . Jestem osobą starszą i mam trudności w zapamiętaniu wymowy . A bardzo by mi to pomogło . I jeszcze jedno jest stara wersja - a ja nie mogę wejść na stronę - bo zaraz się otwiera nowa wersja - chciałabym zobaczyć - przetestować - " starą wersję " .
Dziękuje
Pozdrawiam

dobrze że przyjżalem się waszej stronie ,jest świetna, ale muszę jeszcze trochę poznać sposoby ćwiczeń

Postaw nam wirtualną kawę