agencje brytyjskie-namiar potrzebny

Temat przeniesiony do archwium.
Hej wszystkim!
Chce jechac do Londka jako au pair i szukam brytyjskich sprawdzonych agencji(ale nie typu greataupair).
Hej
Widzialam twoj wpis i postanowilam odpowiedziec na twoje zapytanie. Nie musisz szukac angielskiej agencji do tego, Wystarczy ze pojdziesz do jakiejs polskiej, ktora wspolpracuje z angielska i tyle. JA TAK ZROBILAM I WSZYSTKO BYLO SUYPER, SZYBKO ZNALEZLI MI RODZINE I W OGOLE. Zreszta przez greataupair website ktora wspomnialas, tez mozna swietnie znalezc rodzinke.
Pozdrawiam
Hona
[email]
Ja kiedyś pojechałam z agencji brytyjskiej. I szczerze CI odradzam!! Wszytsko jest pięknie do póki nie pojedziesz , później nie masz szans na jakąkolwiek pomoc. Moja host family wywaliła mnie na próg a agencja mi nie pomogła. Powiedziała ,że nie brali ode mnie pieniędzy. i inne nieprzyjemności . Naprawdę nie popełniaj tego błędu!!
ok ale możecie podać z jakich biór korzystałyście?
ok ale możecie podać z jakich biur korzystałyście?
a ktora polska agencja ci pomoze, one sa tylko posrednikami!
no tak się składa ,że mi agencja polska pomogła bardzo wiele. Najlepsze z tego ,że nie jechałam od nich ale pomogli, zmienili mi rodzinę a ta agencja z UK nie zrobiła nic. WIem ,że to posrednicy ale czasami bardzo pomocni.- tak bylo ze mna .
to prawda, najlepiej jechac z polską agencją, ja tez tak zrobilam i pomogli mi bardzo, gdy chcialam zmienic rodzinę. Byli bardzo mili i moglam dzwonic nawet w nocy, pozdrawiam!
Temat przeniesiony do archwium.