au-pair z hollandi do wloch!kto byl we wloszech??!

Temat przeniesiony do archwium.
Hey fsyskim;).. Jestem au-pair w hollandi juz ponad poltorej roku i.. podoba mi sie strasznie ale... wyjezdzajac za granice nastawialam sie na nauke jezyka a moze nawet dwuch jezykow.. angielski mam juz opanowany (nie perfekcyjny jeszcze ale juz spoko;);) i teraz chcialabym sie przezucic na jakis inny ciekawy jezyk i pomyslalam ze moge zaczac nauke wloskiego;) a najlepszym sposobem do tego bedzie wyjazd do tego kraju.. tyle ze.. najpierw chcialam sie dowiedziec czegos o tym kraju dokladniej.. jakie sa dzieciaki?? czy spoko sie dogadac po angielsku?? czy placa fajnie?? czy jest latwo jako au-pair znalezc prace dodatkowe?? jak dlugo dzieciaki siedza w szkole?? i takie tak inne bajery.. myslalam tez o hiszpani czy portugalii no ale... trza mi bedzie przemyslec fsysko dokladniej;) wiec jesli byl ktos we loszech i wie mnie wiecej jak wyglada tam praca jako au-pair prosze dajcie znac.. jezeli ktos chce wiecej wiedziec na temat pracy jako au-pair w hollandi walcie do mnie... powiem fsysko co kcecie wiedziec;);) dzieki wielkie;) moj adres [email]

ciao;)
Ola
Hi, ja byłam we Włoszech ale bardzo krótko . Kraj fajny ale jeśłi chodzi o dzieci to są bardzo rozpieszczone . ;)