Jak zostać Au_Pair ??

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć Wszystkim :-) nie dawno dowiedziałem się kto to jest Au Pair i muszę napisać, że jest to bardzo dobry pomysł aby podszkolić się co do języka angielskiego tylko mam pytanko: jak zostać Au_pair gdzie szukać? na czym to polega ile to kosztuje?? Jak to wygląda???? będe wdzięczny jak ktoś napisze... THX [email]
czesc au pair glownie sa to dziewczyny ale chlopacy rowniez moga wyjechac, rodzinki mozesz szukac poprzez biuro albo samodzielnie w internecie, mozna zrobic rowniez tak (ja tak robie) ze szukam rodzinki w internecie a pozniej chce do niej wyjechac za posrednictwem biura, jak to wyglada? otrzymujesz od wybranego biura dokumenty musisz je wypelnic i z tymi dokumentami jechac do nich na "rozmowe kwalifikacyjna" po prostu sprawdzaja oni na takiej rozmowie Twoj poziom jezyka nastepnie wysylaja Twoje dokumenty do biura zagranicznego, gdzie tam dobieraja Ci rodzine, nastepnie ta rodzina dzwoni do Ciebie, jesli przypadliscie sobie do gustu, wtedy otrzymujesz dokumenty wizowe (jesli w danym kraju jest wymagana wiza) i na podstawie tych dokumentow ubiegasz sie o wize, czesto wymagane jest prawo jazdy (znacznie przyspiesza znalezienie rodziny) a wprzypadku chlopakow prawo jazdy jest chyba konieczne, a jesli znajdziesz sobie rodzinke samodzielnie w internecie, wtedy musisz w biurze dac znac o tym i ta Twoja rodzinka musi sie zglosic rowniez do tego biura ale za granica i jak spelni wszystkie warunki to wyjezdzasz do nich:) dokladniej musisz poczytac sobie wszystko jak to przebiega na stronach www biur, a jesli chodzi o koszty to zalezy do jakiego kraju chcesz wyjechac, sa rowniez biura, ktore pobieraja prowizje a niektore nie pobieraja (np do USA), koszty podrozy rowniez sa uzaleznione od kraju do jakiego sie wybierasz ale do USA zawsze spotkalam sie z tym ze koszty przelotu w 2 strony sa oplacone za Ciebie, tylko w przypadq USA wplacasz depozyt (roznej wysokosci) i jest on zwracany Tobie w 12 miesiacu pobytu w USA, wiecej dowiesz sie dokladnie jak poczytasz www biur :)

 »

Pomoc językowa