Jestem au-pair.. ze starzem;);)!!chetnie pomoge!

Temat przeniesiony do archwium.
hey fsyskim;) widze ze jest tutaj duzo problemow dotyczacych spraw AU-PAIR.. jestem au-pair juz dwa lata i nieraz pomoglam komus znalezc prace jako niania tutaj w hollandi.. i uwaga NAWET JEDNEMU KOLEDZE wiec jak widzicie jawet chlopaki maja szanse wyjechac jako au-pair;) i piszecie cos o szukaniu rodzinki przez biora.. hmmm... ja nigdy z tego nie korzystalam ale z tego co zauwazylam to czesto zdarzaja sie niemile sytuacje ofkors dla au-par.. najlepiej wedlug mnie szukac rodzinki na wlasna reke przez neta.. rejestrujesz sie i nic nie placisz a rodzinka sama nawiazuje z toba kontakt (meile albo telefony) ja w taki sposob znalazlam swoja rodzinke.. nie zamienilabym jej za nic gdyby nie to ze juz hollandia sie mi znudzila i marzy sie mi jechac gdzie indziej.. a tak przy okazji.. jak ktos chce zostac au-pair w hollandi od lipca/sierpnia tego roku to dajcie znac.. piszcie jak macie jakies pytania... cokolwiek.. postaram sie pomoc jaknajbardziej bede mogla.. ciao;) moj adres [email]
hey;) piszecie do mnie na meila ze jestescie zainteresowani wyjazdem na moje miejsce w wakacje.. rozmawialam o tym z moja Nicole i.. ona chcialaby kogos kto byl juz w hollandii albo chociaz zna jakies podstawy holenderskiego bo dzieciaki po angielsku nie mowia.. wiec jesli chcecie dobrze zarobic i zamieszkac z zajebista rodzinka;) dajcie znac.. meil sie nie zmienil;) ciao;)

« 

Pomoc językowa

 »

CAE - sesja wiosenna 2005