Au Pair UK

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć, szukam Au Pair,dla mojej host family. Rodzina ma tylko jedno dziecko,5-letniego chłopca. Do moich obowiązków należy:obudzenie małego rano i zrobienie mu śniadania,potem zaprowadzam go do szkoły na 8.45(szkoła ok.5 min piechotą od domu),potem do 15.30 mam wolne (nie trzeba gotować,ewentualnie posprzątać małego pokój i pomyć naczynia po śniadaniu), około 19 mama wraca z pracy. W sobotę mama idzie ok.8.30 do pracy,a młody wstaje około 9. Mama wraca w soboty też około 19. Tata zabiera chłopca w soboty zazwyczaj na basen,na około 2-3 godziny. W niedziele mama idzie do pracy ok. 9.30, a wraca ok.18. Wolne są wtorki i środy. Rodzina mieszka w Wokingham,10 min pociągiem od Reading(Reading to w miarę duże miasto, jest tam szkoła językowa, gdzie 2 godz lekcyjne kosztują 8 funtów, jest dużo sklepów i centrów handlowych), do Londynu jest około 50 min pociągiem. Rodzina jest bardzo miła, dziecko też, tylko czasami, jak to 5-latek ma swoje humorki,ale raczej słucha,co się do niego mówi i chętnie tłumaczy, jeżeli nie rozumiem czegoś po angielsku. Niestety znalazłam sobie nową pracę, bo potrzebuję więcej pieniędzy i opuszczam rodzinę 10lipca, więc nowa Au Pairka powinna przyjechać tutaj już w przyszłym tygodniu. Jeżeli ktoś chce więcej informacji, to proszę zostawić maila, na wszystkie pytania chętnie odpowiem.
Jestem zainteresowana , ale tylko do połowy września . Mogłabym zacząć pracę od zaraz do 30 września. :)
nieaktualne

 »

Pomoc językowa