propozycja!!!:)dla fsyskich au-pair:)

Temat przeniesiony do archwium.
Hej fsyskim laseczkom:) czyli nam aupair:):) pomyslcie.. dlaczego wyjechalyscie??!! dlaczego jestescie za granica (niewazne gdzie!) bo jesli dla pieniedzy to.. ta propozycja sie was nie tyczy.. ale jesli dlatego ze marzy wam sie podrozowanie to TAK!!! czytaj dalej:):) jedyne co nas moze ograniczac w zwiedzaniu calej europy (swiata) to pieniadze.. wiec.. dlaczego nie ulatwic sobie sprawy w.. odwiedzaniu siebie nawzajem??!!eh?? koszty sa o polowe mniejsze jezeli nie musisz juz myslec o hotelach.. hostelach czy motelach:):) a przy okazji towarzystwo masz fajne:) ja zapraszam do Hollandi jesli tylko ktos chcialby ja zobaczyc..!! ja osobiscie bylam tylko we wloszech (ktore bardzo chetnie jeszcze raz zobacze:) noi.. od paru lat jestem tu w hollandi.. (ahhaaa.. zapomnialam jeszcze o niemczech-->bylam przejazdem LOL:):)) chcialabym zobaczyc jeszcze duzo duzo wiecej!!!!.. jesli podoba sie wam pomysl.. dajcie znac!!buzka!ciaooo.. olcia!
Ale jaki jest pomysl?? Odwiedzania siebie wzajemnie w roznych krajach tak?? A gdzie siedzisz w tej Holandii, bo ja niedaleko Mastricht i moze bysmy sie spikly kiedys. A pomysl nawet dobry
tak... pomysl to wlasnie odwiedzanie siebie nawzajem:):)!!!!! czemu nie??!!:) nie mialabys ochcoty zobaczyc wiecej swiata??;);) buzka!! ciaoo.. olcia..
Jeśli jesteś au pair to nie mieszkasz u siebie,tylko u rodziny,która nie zawsze ma ochotę przyjmować pod swój dach towarzystwa z Polski.Warto o tym pamiętać zanim się komuś zaproponuje wizytę w nieswoim domu.Pomysł nie podoba mi się!!!!
ola szalona to ty? juz ja cie odwiedze:-)) hah:))wlasnie wrocilam do mamy,zaraz spadam na solarium:-)))) zainstaluje to cos i popykamy wieczorkiem ok??? 3m sie! cmok cmok:)))
hana nie irytuj sie tak slonce, nikt cie nie zmusza zebym to robila.ale jak ktos ma mozliwosc to czemu nie? ja kumpele ukradkiem przemycilam jak nie miala gdzie spac po dzampie :-0))) haha! ;-))))))))))))))) alles ist moglich wenn man das will :-))))
Pomysl nie podoba mi sie!!!-->> haha jak powiedziane:):) ja nie wiem na kogo ty trafilas (o ile wogole aupair jestes) ale moi hostowie co chwile sie pytaja kiedy znowu ktos mnie odwiedzi??:):) nieraz juz przyjmowalam pod ten dach towarzystwo z Polski:):) Wiec zanim zaproponowalam zeby mnie ktos odwiedzil o tym pomyslalam (tak jak to powiedzialas:)) ale wiem juz napewno.. ciebie tu goscic bym nie chciala--> no offence ofkors:):) weirdo!!!! buzka.. ciaoo.. olcia
hej moniek:).. ale czy ty widzialas co ona mi napisala?? jeeeesu jak jej cos nie psi to wogole nie musi sie odzywac.. najlepsze haslo na koncu.. pomysl nie podoba mi sie:):) spoko.. jak bylo na solarium?? ja sie dzisiaj wieczorkiem wybieram:).. juz mam wolne wiec mykam do siebie.. jak sobie zainstalujesz to cos:):) to poklikamy--> ale jutro.. dzisiaj juz mnie tu nie bedzie.. sciskam mocno!!p.s.ja nie musze nikogo przemycac:):) ja nie wiem na kogo wy trafilyscie ale.. u mnie co weekend ktos spi:):) buzka.. ciaoo.. olcia..
hi olenka! bylo supi-spieklam sie bo na 25 minutek wskoczylam hihi;) moj brat gdzies polazl ale jak wroci to go zaatakuje zeby mi pomogl. sluchaj,ja musialam kumpele przemycic bo to z nia podprowadzilam tyle alkoholu z piwnicy haha! stara zostawila mnie w domku na 5 dni i to wykorzystalam! ;-) byl maly dym,ona nie lubila agniechy i nie moglam jej pzryprowadzic na noc,ona mieszkala na wiosce i nie miala gdzie kimac po party. ogolnie byl luz a u drugiej rodziny to juz wogole luzik,nawet sobie z nimi o seksie gadalam hahaah ;):):)

do hana-popieram ole! jak sie pomysl nie podoba to nie! przeciez nie musi,ty pewnie z tych co cent do centa szparuja i discos szerokim lukiem omijaja...no tak szara masa tez istnieje haha

bussi ;-0)))
hej moniek! :) jeszcze nikogo nie zdazylo mi sie przemycac.. ja tu juz jestem na zasadzie part of family.. ale tak w konkretnym slowa tego znaczeniu:) juz nawet nie uprzedzam ze ktos u mnie spi wtedy a wtedy-->to juz jest sprawa jasna:) jedynie uprzedzam jesli ktos z polski ma zamiar przyjechac bo to oczywiscie juz kwestia paru dni.. pamietam jak moja Nicola mi powiedziala ze mi ufaja i ze wie jak ciezko jest pracowac i mieszkac w tym samym miejscu.. poprostu mam swoj wlasny kat tutaj i.. robie na co mam tylko ochote.. w pewnym momencie przed wakacjami bylam z pewnym boskim sasiadem:) --> opowiem ci jeszcze moniek:) ale do czego zmierzam.. nic a nic.. ani jednego najmniejszego slowa mi nie powiedzili.. syneczek spal u mnie i spedzal kazdy swoj wolny czas.. a jedyne co Nicole sie odzywala to z pytaniem to "jak bylo:)???" codziennie rano:) zreszta sama moniek zobaczysz jak ja poznasz... babeczka jest cool jak nikt inny:) a mnie to poprostu uwielbia:) jak tylko z pracy wroci to conajmniej godzinka schodzi nam na obgadanie kazdego z osobna (co kobiety lubia najbardziej:)) a tematy schodza nawet do jej zycia bardzo osobistego:) najbardziej uwielbiam u niej "to cos" co kazdy powinien w sobie miec.. chodzi mi o to ze kobieta wcale pieknoscia nie jest (przecietna ze tak powiem:) ale za kazdym razem co sobie do klubu czy gdziekolwiek out wychodzimy to kobieta wraca z conajmniej dwoma nr telefonow.. gdzie jest ona tam jest smiech.. zabawa.. i szczescie.. kazdy ma swoje plusy i minusy ale moja Nicola reprezentuje soba glownie to co w kobiecie powinno byc najlepsze:) i bardzo sie ciesze ze na kogos takiego trafilam.. mam zamiar z nimi zostac tak dlugo jak to tylko mozliwe bo bardzo si do nich przywiazalam.. i wiem ze jesli dobrze robie to co do mnie nalezy (dzieci sa przy mnie szczesliwe) to oni zrobia wszystko zebym tylko dobrze sie tu czula.. a poza tym kto by chcial stracic takiego skarba jak ja:):)?? haha..

p.s. jesli o pieniadze chodzi to.. co to za zycie jesli kazdego grosza sie oszczedza?? zycie jest krotkie i trzeba z niego korzystac ile sie da!! moniek!!!! przyjezdzaj szybko:):)!!! haha

p.s.zycze ci tak samo boskiej rodzinki jaka mi sie trafila:).. bedzie good!!:) zobaczysz!! trzamam kciuki!!!:)

buzka... ciaooo... olcia
Czesc Wam wszystkim! A mnie sie pomysl bardzo podoba! Jesli ktoras z Was chcialaby Belgie zobaczyc to chetnie zapraszam! Ja wybralabym sie do Hiszpani! Pozdrawiam i powodzenia w zwiedzaniu reszty swiata! ;-)
Wpisałaś się na forum publicznym!!!!!!!Miałam prawo wyrazić swoją opinię.Nie rozumiem prostaczko ,dlaczego skrytykowałaś każde moje słowo?????????? PS:Gratuluję wspaniałej host family. Nie liczę na Twoje zproszenie,zresztą wcześniej o tym pisałam a tak na marginesie powiem ,że wszystko" mi pasi "!
hey ci! niop ja uwazam ze pomysl jest zajebisty z tym zwiedzaniem! niop ja to z utrechtu jestem i no czemu by nie pozwiedzac niop i jak bys chciala niop no to 17-19 grudnia z kumpela do paryza sie wybieram! normalnie okazka 75 euro z busem i z hotelem wiec jakby co to sie odzywni! milego dzionka!
p.s. olka to Ty???? niop jak to ty to mi napisz to ja:):) niop [email] to ja izka)
"psi" a nie "pasi" :):) you are right.. sorry nie mialam prawa krytykowac:).. rzeczywiscie.. to forum:) p.s.jeszcze nikt mi od prostaczek nigdy nie nadal..hihi..:):):) no ale.. wkoncu musial byc ten pierwszy raz:):)..

izka tak to ja laseczko:):).. fajny masz adres meilowy:):).. napisze jak tylko dzieciaki do szkoly zaprowadze.. ehh.. jak dobrze byc samej w domku:):) a jak po weekendzie??:) zyjesz??ja przespalam wczoraj jak tylko do domku wrocilam:):)ok.. na twoje urodzinki tez sie gdzies wybieramy co nie?:)ok.. trza obmyslec gdzie i jak:) i z kim ofkors:):)

ok.. pa wam!! buzka !! ciaoo.. Olka:)
hej
pomysl jest mega!!!!!!!!! szkoda tylko ze odpowiadaja same aupair z holandii, ja mieszkam w amesfoorcie (40km od amsterdamu, dosyc duze miasto)rowniez zapraszam chociaz nie wiem co na to moja nowa host family,ale wszystko jest do uzgodnienia.
mail
[email]
pozdrawiam
No nie tylko! Ja zapraszam do UK :D Tak czy owak to i tak w przyszlym roku robie wypad do Paryza, mam sentyment do Francji. Swoja droga to Holandia tez jest bardzo interesujacym krajem, ale fundusze aupair jednak nie pozwalaja na tak wielkie szalenstwa. Zwiedzajac Anglie mozna sie splukac na samo paliwo, ale do... no wlasnie do kogo swiat nalezy?:D
Temat przeniesiony do archwium.