au-pair na wakacje?

Temat przeniesiony do archwium.
Chcialabym wyjechac jako au-pair tylko na wakacje. Czy to mozliwe? Na ile najkrocej mozna jechac? Jezeli ktos znalby jakies agencje oferujace takie wyjazdy to bylabym wdzieczna za podanie namiarow!
Wszystkie agencje organizuja wyjazdy tez na wakacje tzw. Summer Au-pair. Ja osobiscie bardzo polecam, bo przez wakacje nie zdazysz sie znudzic. Ja przyjechalam na rok i to zdecydowanie za duzo, siedze juz pol roku i zdecydowalam sie skrocic moj rok o 3 miechy bo juz nie wytrzymam wiecej. Pozdrawiam
Zgadzam sie - rok to bardzo dlugi okres- ja juz przebywam ponad rok i postanowilam pozostac do grudnia- bedzie to 14 mies! tylko ze wzgledu na kurs, ale mam juz serdecznie dosc choc rodzine mam super!
Jedno moge napisac - juz nigdy nie dam sie uziemic na tak dlugi okres!
3-4 mies to fajny okres, mozna zobaczyc troche swiata i tez przez ten czas ukonczyc kurs. Lepiej rok rozlozyc sobie na kilka miejsc pobytu!
nie ma problemu z wyjazdem na wakacje - czy to z agencji czy tez z netu, tylko musisz zaczac szukac o kilka mies wczesniej by pozniej nie lapac pierwszej lepszej propozycji !
pozdrawiam
papa

« 

Pomoc językowa