czy ktos jest w Reading

Temat przeniesiony do archwium.
hej jestem au pair w reading jak ktos tu mieszka albo jest z okolic to niech sie odezwie na moj email [email] pozdrawiam :0)
Witaj:)
Ja dopiero bede od 01.sierpnia w Reading;]
Pozdrawiam :)
więc mieszkasz u rodziny, tak? masz okazję w ogóle poznawać to miasto? bo Reading to naprawde ciekawe jak dla mnie miejsce.. jestem juz tu pół roku.. i kazdego dnia utwierdzam sie w tym, ze dobrze postapilam decydujac sie na mniejsze miasto niz sam Londyn.. ktory klub lubisz najbardziej? ( o ile masz mozliwosc spedzania wolnych wieczorow czy nocy) ja polecam Bar Risa, etraz jest dla mnie najlepszy ze wzgledu na muzyke, chociaz przyjemnie jest tez wpasc do Branningans ze wzgledu na duza liczebnosc Polakow
Hej!
Wylatuję do Anglii 16 stycznia i znam kogoś, kto przenocuje mnie kilka dni w Reading. Zastanawiałem się czy nie zostać tam na dłużej,stąd pytanie o ceny pokoi i rynek pracy, gdybyś przypadkiem wiedział coś na ten temat.
Pzdr
Hej Ania.Nadal jestes au pair w Reading?Ja jestem dopiero tydzien i chetnie kogos poznam.Moze umowmy sie na piatek popoludniu jesli ci pasuje bo ja w piatek dzien wolny pa.
Hej ja jestem tu dopiero tydzien i chetnie bym gdzies wyszla wieczorem ale za bardzo nie znam tego miasta moze jest ktos kto ma ochote wybrac sie do pubu i pogadac.Pa
hejka jak chcesz sie spotkac to niema problemu jak cos to daj znac na komorke moj numer to [tel], bo 17 sie przeprowadzam i niebede miala juz neta pozdrowionka.
witaj ja tez nie znam tu nikogo i miasta tez nie ale mozemy powiedac je razem [tel]jak masz ochote to daj nac pozdrawiam
Hej ja bede od 25 maja 15 min od Reading w Crowthorne. Nie znam tam nikogo, chetnie sie spotkam, napiszcie: [email]
Ja nie mam gg ale odezwij sie na maila [email] i wtedy mozemy sie umowic i pogadac.Pozdrowionka pa
hej, ja też bedę w Reading wstepnie od 28 maja , podaję swój @ [email]
nio jest ktos taki jesli masz nadal ocheto poznac to miastko ...........pozdrawiam kris
jestem w newbury niedaleko reading moj mail [email] pozdrawiam:))))
Hello,ja jestem w Farnham i chetnie skacze do pubu lub shopping!
MSN [email]
jak wam sie mieszka w Reading, czy to ladne miasto
długi deptak z fajnymi sklepami, The Oracle, masa narodowości, ale jak dla mnie zbyt zabiegane...:/
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa