Internationaler Au-Pair-Service Friedberg Celina Mundt - NIGDY W ŻYCIU!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich,

chciałabym na tym forum ostrzec wszystkich przed agencją au-pair Internationaler Au-Pair-Service Friedberg, prowadzoną przez polkę Celine Mundt.

Swoją przygodę z programem au- pair zaczęłam za pośrednictwem tej właśnie agencji. Prowadzi ją kobieta bez sumienia i uczuć, która w perfidny sposób umieszcza dziewczyny w okropnych rodzinach i w żaden sposób później im nie pomaga. Ja trafiłam do rodziny z jednym chłopcem, dziecko było okropne biło mnie, pluło obrzażało, ale dziecko nie było największym problemem tylko jego rodzice aroganccy, skąpi (ciągle wypominali jak dużo ich kosztuje) i bez serca. Po przyjeździe na miejsce dowiedziałam się że opiekunki uciekają z tamtąd po bardzo krótkim czasie, nie ze względu na nadmiar obowiązków, których było bardzo dużo, ale przez wgląd na stosunek tych ludzi do dziewczyn. Były poniżane, w domu częste awantury życie w stresie, przechodziłam to samo. Pewnego dnia nie wytrzymałam gdyż rodzina się dzieckiem nie zajmowała i 7 dni w tygodniu mały był pod moją opieką. Powiedziałam że niedziele chce mieć wolne i zaczął sie koszmar. Ludzie ci wyrzucili mnie jak psa na ulicę, kazali sie spakować w 30 minut posprzątać pokój i wynosić się z domu bo takiego śmiecia jak ja nie będą pod swoim dachem trzymać. Zadzwoniłam do pseudo agencji która miała mnie chronić i usłyszałam że to moja wina bo powinnam zęby zagrysć i w niedziele z małym siedzieć. Na szczęście poznałam człowieka który mi pomógł, znalazł schronienie gdyż wyrzucili mnie wieczorem, oczywiście nie otrzymałam pieniędzy za pobyt u nich. Po powrocie do Polski skontaktowałąm się z agencją odnośnie niewypłaconych pieniędzy i usłyszałam że to moja wina i że nie będzie ze mną rozmawiać--- trzask słuchawki.
Ostrzegam wszystkich nigdy w życiu nie zaufajcie tej pośredniczce, gdyż wyjazd zamieni się w koszmar.
Współczeuję Ci i jednocześnie dziękuje, że napisałaś o tym. Być może kiedyś skuszę się na taki rodzaj wymiany i warto wiedzieć u kogo nie szukać "pomocy".

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie