dziewczyny, byl ktos jako summer au-pair?

Temat przeniesiony do archwium.
hej jak w temacie, nie mam za bardzo mozliwosci wyjechania na rok ale wlasnie dowiedzialam sie,ze na wakacje tez mozna
byl ktos??? jak sobie zalatwialiscie z jakiego biura itp, jakie sa warunki(koszty) czy jest kurs ang -bede more than thankful for any info!!!:)
Ja wyjeżdzam na wakacje do Wielkiej Brytanii jako au-pair.
[email]
2504270
hej z jakiego biura na ile miesiecy...?:)
nie wiem, moze sie nie znam, choc bylam au-apir, ale po co placic za biuro i byc moze czekac kupe czasu, skoro mozna to sobie samemu zalatwic przez internet. jest mnostwo sprawdzonych stron, ktore oferuja tego rodzaju uslugi za darmo (najczesciej rodzina placi za mozliwosc nawizania kontaktu z Toba, jesli sa zainteresowani profilem)! i nie nalezy sie bac, ze ktos sciagnie do burdelu czy cos - na to sa latwiejsze sposoby, niz oklamywac laski, ze ma sie 3 dzieci i potrzeba kogos do opieki nad nimi plus sprzatanie i prasowanie 2 razy w tygodniu za tyle i tyle euro/funtow...
moglabys podac jakas strone?
Wyjazdy wakacyjne organizuje Cultural Care Au Pair (tylko do USA). Koszt - ok. 800 zl. Ja bylam z tym biurem i bardzo sobie chwale. Mozecie do mnie pisac: [email]
www.aupair-world.net - najlepsza stronka!!!
no ja bylam na summer w tym roku, wlasnie z netu, nic nie placilam wiec fajnie ;)
a co do kursu to nie mialam mozliwosci chodzic, bo niedosc ze byly tylko intensywne, to nie mialam czasu bo praca od rana do nocy..
ja tez jechalam z internetu. bylam 3 miesiace. Lajtownie bylo, prawie zadnych obowiazkow, chodzilo o to zeby byc w nocy w domu i zrobic dziewczynkom sniadanie i kolacje bo rodzice-rozwodnicy nie mieszkali z dziecmi. Pracowalam dodatkowo w kawiarni bo kupe wolnego czasu mialam. ponadto kumpela mnie odwiedzila na 3 tygodnie i mama na 2. na kurs nie chodzilam, bo nie bylo wakacyjnych. polecamstronke www.eaupair.com
hej Madziu!
a nie obawialas sie zalatwiac rodziny przez neta? Chcialabym Ciebie spytac o kilka rzeczy:) Moj mail [email] Pozdrawiam Bede wdzieczna za odpowiedz:)
a mozecie podac strony skad bralyscie oferte?
Ja wyjezdzam w czerwcu do Francji, zalatwilam sobie rodzine przez strone www.aupair-world.net, polecam tez www.aupair-options.com - jakos tak chyba adres idzie :)
Jesli macie jakies pytania: [email]
ja teraz jade z www.gumtree.com
ja mam pytanie czy jak sie rejestruje na http://www.aupair-world.net./ to place jaks skladke czlonkowska?
Temat przeniesiony do archwium.