NIE polecam biura au pair LOTY!

Temat przeniesiony do archwium.
Hej wszystkim, chciałabym uchronić każdą możliwą osobę przed biurem au pair LOTY, ich strona internetowa to: http://www.aupair.pl.
Agencja jest totalnie nieprofesjonalna, wysyłają was do niesprawdzonych ludzi. Was oczywiście też nie sprawdzają pod żadnym kątem, chodzi mi głównie o test czy pasujecie do rodziny, do której się wybieracie.
Osobiście mam z tą agencją okropne wspomnienia, a jedyne na czym im zależało to moje pieniądze. Przez okoliczności, zostałam bez dachu nad głową w obcym kraju i nie dostałam od nich żadnego wsparcia, tylko dodatkowo pogrążyli mnie finansowo.

serdecznie NIE POLECAM i radzę na nich uważać.
Polecam agencję iralndzką Cara International, dokładnie sprawdzają zarówno aupair jak i rodzinę (jest troche pracy z dokumentami, typu zaświadczenie o niekaralności itp), ale jets gwarancja że rodzina też jest dokładnie badana i nie wysyłają do psychopatów. Kontaktować mozna się też po polsku [email]
Tu jest link do grupy na fb https://www.facebook.com/groups/Caraaupairs/786475228116295/?notif_t=group_activity, można sie skontaktować z osobami które są au pair w Irlandii porzez Cara International
Opłaty są niższe niż w agencjach polskich (25€ rejestracja, 75€ za znalezienie rodziny), przy czym koszt całkowicie się zwraca po 12 m-c (co 3 m-c trzeba wypełnić jakieś zadanie, typu napisać opisać swój typowy dzień z dziećmi, wypełnić ankietę, za co dostaje się 25€)

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa