pilnie szukam au pair za mnie w szkocji!!

Temat przeniesiony do archwium.
Jestem Au Pair w szkocji w Dumfries. To znaczy Dumfries to okoliczne miasto a rodzinka mieszka w okolicy ale cale moje zycie towazyskie w miescie istnieje. Wracam do Polski 5 kwietnia bo moj kontrakt sie konczy(pol roku). Pilnie poszukuje kogos od 25lat za mnie. Wiek ma role dlatego ze ubezpieczenie samochodu obejmuje osoby powyzej 25lat. Dlatego bedziesz miala swoj samochod do dyspozycji (jeep z automatyczna skrzynia biegow).
-Rodzina jest bardzo sympatyczna i przyjacielska. Dwodzie dziewczynki- 2latka i druga 3 miesiace.
- Praca 30 godz/tydz. Placa 70 funtow. Czasami wiecej bo za kazda
dodatkowa godz 4 funty. Sa prawiedliwi, nigdy nie pracowalam wiecej bez wiekszej kasy,
- 2 dni wolne w tygodniu,
- szkola jezykowa za darmo w Dumfries
- praca obejmu tez sprzatanie, prasowanie, ale nie ma co sie martwic, jest tyle luzu, bo nikt cie nie kontroluje, czasami sobie robie co chce
- wlasna kuchnia i lazienka!
- w pokoju obok telewizor z DVD i wideo (oni maja cala szafe filmow wiec zawsze jest co robic jak sie nudzisz)
- wogole zapomnialam powiedziec- dom jest ogromy i piekny!! jakies 15 pokoi, 5 samochodow, nadziana rodzinka, w ogole okolica piekna bo to ich wlasnosc te pola i piekny ogrod
- mozna znalesc wiecej o tej rodzinie na stronie http://www.aupairworld.net wpisujac w wyszukiwarce Victoria Morley.
- moj email [email] jesli jakies pytania
A czemu ty odchodzisz
pisalam juz ze kontrakt moj na pol roku sie konczy. Moglabym przedluzyc bo rodzinka mnie lubi, ale juz wczesniej planowalam cos w Polsce, m.in zdaje egzamin jezykowy IELTS. Reszta to moje prywatne sprawy
witaj
jestem zainteresowana napisz kiedy chodzisz do szkoly i czy masz do niej daleko. Ja jestem w anglii wiec odpisz mi email [email] czy to jest aktualne.Pozdrawiam. Beata

 »

Pomoc językowa