z czym to się je?

Temat przeniesiony do archwium.
Zatem tak. Chciałabym pojechać jako au pair na wakacje (miesiąc lub dwa). Zapisałam się w miedzynarodowych bazach i już otrzymałam pierwsze oferty. Jednak chciałabym zapytać - czy ktoś się mną tam opiekuje? Czy biura utrzymują kontakt z dziewczynami i pilnują ich w jakiś sposób? Czy możecie podać linki do takich biur? Poradzić mi odnośnie szczegółów? Ile spodziewać się kieszonkowego? I w ogóle każda pomoc mile widziana :) Buziaki
jak wyjezdzasz na wlasna reke, tzn sama zostawiasz swoje dane w katalogu i rodziny sie z toba kontaktuja to sama sobie radzisz. agencja pomaga tylko kiedy jedziesz na jej zasadach, po zalatwieniu wszelkich formalnosci, oplat itd. ani jedna ani druga forma nie zapewnia ci szczescia w rodzinie, na jaka trafisz.ja jade na wlasna reke ze strony aupair-world.net.a ty? napisz cos wiecej to latwiej odpowiedziec. jesli sama wszystko zalatwiasz to warunki musisz uzgodnic z rodzina, jesli pomaga ci agencja, to oni musza zalatwic wszelkie formalnosci. pozdrowka
No własnie na razie zapisalam sie na wlasna reke w bazach i czekam na jakiejs wiadomosci. Zalezaloby mi strasznie aby znalezc cos na wakacje. Zastanawiam sie jeszcze czy nie wziac sie za jakis miedzynarodowy wolontariat (ladnie wyglada w CV), ale przydaloby sie cos zarobic na studia.... ech
Szukam w Anglii, USA, Irlandii :)

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa