au pair na wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Nie wiecie moze czy nie jest juz za późno aby wyjechac w tym roku na wakacje jako au pair?Bo nie wiem do kiedy mozna sie zapisywac...mam nadzieje ze zdąze, bo tak mi na tym zalezy.Początkowo brałam inny wyjazd pod uwage,które niestety nie wypali;/Jeśli ktos ma jakies informacje na ten temat albo namiary prosze napiszcie, dziękuje
to zalezy czy chcesz przez biuro jechac czy na wlasna reke rodziny szukac
jesli na wlasna reke to podaje przyklady stron na ktorych mozesz sie zarejestrowac:
www.aupairworld.net
www.findaupair.com
www.eaupair.com
www.aupair-options.com
Hmmm, nio właśnie chciałam przez biuro...jade pierwszy raz i wolałabym mieć większą gwarancje.Ale dziękuje za adresy.Jeśli ktoś by coś jeszcze wiedział, piszcie!
Gwarancje masz taka sama, biuro ci nie pomoze w razie W. chyba ze chcesz wydac niepotrzebnie jakies 600zl przynajmniej.
Asiu masz absolutną rację co do biur au pair. gwarancja jest ta sama. moj pierwszy wyjazd byl wlasnie z agencji. zaplacilam im ponad 1 200 zl a po wyjeżdzie za granice oni nawet laskawie sie ze mna nie skontaktowali aby sprawdzić czy jestm bezpieczna, czy rodzina mnie nie wykorzystuje itp. a zeby nie bylo to sami mieli pretensje , ze ja tego nie zrobiłam.
I wtedy mnie trafiło: ja płace im więc de facto to oni pracują dla mnie, to nr.1 a 2) a jakbym trafiła do domu publicznego to niby jak miałabym się skontaktować.
agencja nie daje ci pewności ( a przynajmniej nie ta z której ja jechałam: duża ipopularna)
jest już dosyć póżno więc jak naprawde chceszs jechać jako au pair to poszukaj sobie fam. na necie a dla własnego bezpieczeństwa ZRóB KSERO DOWODU OSOBISTEGO I PASZPORTU i zostaw rodzicom !! a i dobrze będzie poproszić rodzine o adres i telefon i też pozostawienie w domu.

To oczywiście Twoja decyzja


pozdrawiam

PS: po rocznej przerwie znów jade jako au pair i znów rodzine znalazłam w internecie. na www.aupair-world.To troche jak supermarket z rodzinkami. wchodzisz i wybierasz:)czasem towar jest wybrakowany, czasem półka za wysoka a czasami jest perfect. Zycie jest jak pudełko czekoladek- nigdy nie wiesz na jaką trafisz:)
Ja tez jade jako au pair z www.aupair-world.net :)
Dokad jedziesz? ja pod Londyn, pod koniec maja.
moj kierunek to Dublin. wlasciwie to do konca nie wiedzialam IR czy UK ale samo tak wyszlo. zaznaczylam w profillu te dwa miejsca i mam nadzieje nie bede zalowac. jek cos to znowu bede sie bawic w zmiane rodzinki. poprzednim raze mialam 3 ( w holandii). troche to meczace ale czasmi znacznie lepsze rozwiazanie.

pozdrawiam
super jest jeszcze stronka www.greataupair.com, ja właśnie chcę jechać na wakacje jako au pair, założyłam sobie profil i już od pierwszego dnia dostaję oferty z całej Europy :)) Także polecam :)
a czy na tej stronie trzeba cos placic bo zarejestrowalam sie ale nie wiem w jaki sposob moge porozumiec sie z wybrana rodzinka np gdzie moge znalesc ich mail
Nie musisz płacić - jeśli sama nie masz wykupionego membershipu (ja też nie mam) to niestety dane adresowe i maile są ukryte, ale to rodzinki z reguły wykupują membership i kiedy jakaś jest Tobą zainteresowana to wysyła Ci maila i wtedy możesz im odpowiedzieć. Także życzę cierpliwości, na pewno ktoś się do Ciebie odezwie niebawem!
ja moge odstapic holenderska rodzinke!!musze wyjechac do domu,a rodzinka zostaje bez opiekunki!!!PRAZCA OD ZARAZ!!
A gdzie dokladnie?? jakie warunki, dzieci i w ogole...
TO JEST OK.30 KM OD AMSTERDAMU,KOLO HILVERSUM,MIASTECZKO LAREN!!JEST DWOJKA DZIECI:DZIEWCZYNKA 2 LATKA I CHLOPAK 6.PRACUJESZ TRZY DNI W TYGODNIU-SRODE,CZWARTEK I PIATEK,ALE OD RANA DO WIECZORA...CO JESZCZE??MASZ SWOJ POKOJ,WYZYWIENIE..ALE WSZYSTKO W KWESTII WYJAZDU TRZEBA USTALIC Z RODZINA GOSZCZACA!!!BO UWAZAM ZE TAK BEDZIE LEPIEJ!!
Jajta, czy to jeszcze aktualne??
Tak! ale dopiero,od polowy lub konca wrzesnia! pozdrawiam
Hania55, ja mam do ostapienia rodiznke w anglii,moze to Ci sie bardziej podoba???

jelsi tka to napisz: [email]

pozdrawiam,
kamila
Temat przeniesiony do archwium.