Rodzina w Belgii poszukuje au-pair

Temat przeniesiony do archwium.
Hi dziewczyny- ja wraz z moja kumpela poszukujemy nastepczyn do swych rodzin na min rok. Terminy to od 10 czerwca i od konca lipca. Rodzinki: angielsko- holenderska (2 chlopcow: 3 latka i 10) i angielsko- belgijska (2 chlopcow i dziewczynka - wszyscy chodza do szkoly).
Jezeli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt
[email]
hej! prześlij mi informacje na [email] gdzie dokladnie mieszkaja te rodziny? jakie obowiazki? jakie stawki? i ogólne wrażenia proszę :) honestly...
pozdrawiam
Cześć,
jestem zainteresowana tą propozycją, bardzo proszę o info o samych rodzinach jak i o warunkach jakie proponuje. I bardzo ważne pytanie na jkim poziomie należy znać angielski?
Pozdrawiam Justyna
dziewczyny:
kieszonkowe w wysokosci 450e/mies, prawo jazdy nie wymagane, praca legalna jak po przyjezdzie za posrednictwem biura. Prace domowe tego typu jak sprzatanie po dzieciach, przygotowanie im posilkow, (rodziny maja sprzataczki), pranie i prasowanie. Rano przygotowac dzieci do szkoly odprowadzic je na 8:45 i odebrac o 15:30.
Jezeli ktos jest powaznie zainteresowany prosze pisac na e-maila.
Chcialam napisac tylko, ze propozycja jest nadal aktualna - to dla tych ktorzy pisza do mnie z tym zapytaniem ;)
pozdrawiam

 »

Praca za granicą