Jest ktoś w Norfolk????

Temat przeniesiony do archwium.
Hej jest ktoś może w Norfolk?? Ja od 11 sierpnia będę dokładnie w Dereham... Szukam polskich au-pair z tych okolic..
nikogo tam nie ma????????????????????
a ja słyszałam,ze przed wyjazdem dostaje sie namiary polskich operek bedących w poblizu:) ale nie wiem jak to jest:) ja dopiero dzis mam rozmowe z rodzinka:) pozdrawiam
no właśnie z tego co ja wiem to au-pair przedemną nie była z biura :((( a jak się jej pytałam to zna jedną polksa dziewczynę więc prubuje wybić sie ponad magiczną cyfre 1 chociaż zawsze to coś powodzenia z rodzinką ...
Hejka, ja od pazdziernika bede w Fakenham, to niedaleko, jak mozesz to napisz - [email]
hejka probowalam wyslac do ciebie maila ale jakos nie moge moze ty spruboj do mnie [email] albo na gg podane wyzej pozdro pa
upss sorki moj nr [gg]
ja jestem z Sheringham, do Fakenham i Darenham mam rzut beretem (taki no mocniejszy) :P :D wreszcie ktos swoj w poblizu :]!! moje [gg]
na przełomie września/października przyjeżdżam do Sparham - jestem trochę przerażona - w parafii jest jakieś 370 osób i naprawdę duże odległości, Sparham leży właśnie między Dereham i Sheringham, a już najbliżej do Fakenham - w Sparham jest zabytkowy kościółek, nawet ładny - sprawdziłam, moje [gg] , jeśli chodzi o mnie to będę eldery carer
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Au Pair

 »

Praca za granicą