ANGLIA!!!COOL RODZINKA POSZUKUJE NOWEJ AU PAIR

Temat przeniesiony do archwium.
HEJ
MOJA RODZINKA POSZUKUJE KOGOS NA MOJE MIEJSCE OD POCZATKU PAZDZIERNIKA,( mieli juz wczesniej kilka au-pair) dwojka dzieci, chlopcow 3 i 5 latek, bez problemow sa bardzo grzeczni i nierospieszczeni, rodzice tez sa w pozadeczku,rowni ludzie,kiesoznkowe 70funtow, wlasny pokoj z dostepem do netu itp, zero sprzatania jedynie naczynia do zmywarki wlozyc i raz w tygodniu salon odkurzyc. :D polecam
Hej,a co z poziomem angielskiego ?Czy trzeba dobrze mówić po angielsku czy wystarczą podstawy?
Pozdrawiam serdecznie.
hej.. moge prosic o Twojego maila.. jestem teraz au-pair w Irlandii i koncze na koniec wrzesnia.. jestem zainteresowana. czy to dalej aktualne..? to moj adres: [email]
podaj mi wiecej szczegolow na maila jak mozesz moja dziewczyn achce przyjechac na poczatku pazdziernika moj mail [email]
hej no dobzre zebys umiala choc troszke mowic i rozumiala tez, plynnie niee niee musisz
czy to nadal aktualne?
tak nadal aktualne,jesli mozesz podaj meila a napisze szczegoly
Cześć czy ta sprawa jest nadal aktualna?
tak nadal aktualne
Witam ponownie...
a w jakiej miejscowości by to było
proszę o jakieś szczegóły
dzięki :)
18 października lecę w okolice Cambridge.
Moja luba aktualnie jest w Coventry jako Au pair i opiokuje się 15 miesięcznym chłopcem. Jej ang jest na poziomie podstawowym.
chciałbym Ją ściągnąć bliżej siebie.
Jeśli nie znajdę zajęcia dla niej w pobliżu to nadal zostanie w Coventry.
Jeśli znasz jakieś oferty pracy (nie tylko Au pair) i byłabyś chętna nam pomóc to napisz na forum lub na [email]
Dziękuję
witam to mój meil [email] prosze napisz jestem w pełnej dyspozycji co do wyjazdu i pory pzodrawiam
Temat przeniesiony do archwium.