szukam opiekunki na swoje miejsce-holandia

Temat przeniesiony do archwium.
WITAJCIE...
OD ROKU JESTEM OPIeKUNKA W RODZINIE HOLENDERSKIEJ....za 2 miesiace tj na poczatku listopada wyjezdzam do Angli..szukam milej, spokojnej dziewczyny na swoje miejsce. mieszkam z dziewczynka 8 letnia i jej mama jej tata zmarl piec lat temu....dziewczynka jest bardzo grzeczna,nie sprawia zadnych problemow. naprawde jesli ktoras z dziewczyn jest zainteresowana to prosze o kontakt rodzina jest przeze mnie sprawdzona ..nigdy nikt mi tu nie ublizyl, zylam w spokoju ,kobieta u ktorej jestem to bardzo mila kobieta. do moich obowiazkow nalezy
-opiekna mad mala
-prasowanie i pranie (naprawde bardzo malo!)
-gotuje 3 razy w tygodniu
-nie sprzatam w domu-raz w tygodniu przychodzi pani do sprzatania (swoj pokoj jednak sprzatasz sama:()
-3razy opieka nad dziewczynka wieczorem czasami mniej
CO JEST ZAPEWNIONE...
-ladny pokoj na samej gorze
-internet +laptop w swoim pokoju
-telewizor w pokoju
-szkola-kurs jezyka holenderskiego
-wybor jakiegos sportu np lekcje tenisa
-300e miesiecznie
-moge udostepnic chetnej dziewczynie mieszkania ktore sprzatalam jak mala jest w szkole tj +250e na miesiac
-mila i przyjazna atmosfera, szacunek
-poznanie kultury i zycia rodziny holenderskiej
Zainteresowane dzieczyny wyjazdem prosze o kontakt pod moim emailem [email] prosze o krotki zyciorys,zdjecie....najlepiej z dziecmi.
prosze o konatakt tylko te dziewczyny ktore znaja jezeyk angielski , holenderski szcegolnie widziany:) spora szanse ma rowniez au pair ktora chce zminiac rodzine bo zle trafila....
zainteresowane dzieczyny prosze o konatakt [email] pozdarawiam
-
Hej
Wlasnie przeczytalam twoego posta na ang.pl i naprawde mnie zainteresowal. Jedyne pytanie jakie mam to gdzie mieszka ta rodzinka.

Ja od 2 dni jestem w amsterdamie i cos czuje ze zle trafilam wogole jakos nie moge zlapac kontaktu.Rodzina zostawia mnie wlasciwie sama i nic nie pokazuje ani prawie nic nie mowi.
Juz bylam aupair u swietnej serdecznej rodzinki wiec o angielski i troszke holenderskiego nie masz sie co martwic. Mam 20 lat i mam na imie Mariola. Mieszkam w polsce na pomorzu i naprawde zalezy mi na jakiejs milej serdecznej rodzince.Mam tez doswiadczenie w sprzataniu-extra job.Czuje ze terazniejsza rodzinka mnie olala i nic mi nie pomaga.Mam pokoj na strychu bardzo maly bez tv i bez radia! nromalnie lozko,stolik i jakies stare szafki idzie sie zalamac. zapomnialam dodac ze w zeszlym roku opiekowalam sie dziewczynka i chlopcem mieli po 4 i 6 lat. Wiec doswiadczenie mam.Zalezy mi tylko zeby rodzinka jakos pomogla na poczatku i o jakas mila serdeczna atmosfere.
Narazie
MariolaJak mozesz to odpisz szybko.Ja bym mogla sie przeniosic w ten piatek.Pozdro
to moj mail [email]

Probowalam napisac maila do cibie ale nie chce dostarczyc cos. Moze adres blednie podalas?
Pozdro
faktycznie zle podalam email sorki..... [email] ten jest poprawny moje miejsce moglabym ci udostepnic na poczatku listopada...teraz nie bo ja wyjedzam za 2 miesiace. jesli wytrzymasz do listopada...w tamtej rodzinie to jest sznasa ze za 2 miechy bedziesz na moim miejscu. prosze o kontakt i pozdarwiam
Hej
a mozesz podac miejscowosc gdzie pracujesz?????
Dzieki
pozdrawiam
czy ta oferta jest nadal aktualna?? jesli tak naposz na moje [gg] lub na e-maila [email]
czy to nadal aktualne?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Studia językowe