au pair Dublin? dzielnica CLONEE!!!

Temat przeniesiony do archwium.
hej od 2 tygodni jestem w Dublinie, jako au pair, niestety nie mam tutaj nikogo znajomego, jesli ktos zechcialby sie odezwac do mnie moj nr [gg] (prosze zostawic wiadomosc). Mieszkam na Hunters Run, Clonee, serdecznie pozdrawiam !!!
CZESC. JA JESTEM AU PAIR W IRLANDII 4 MIESIACE I MIESZKAM OD DUBLINA GODZINE. CZESTO JEZDZE NA ZAKUPY. JAK CHCESZ PISZ NA MAILA TO SIE SPODKAMY. MAM 25 LAT I MAM 1 PODOPICZNEGO. MIESZKAM W PIEKNEJ WSI 0 SKLEPU, 0 PUBY. POZDRAWIAM.
Czesc,rnja jestem aupair w Dunboyne, jak masz ochote sie spotkac, to pisz na mojego emaila [email]
hej ja mieszkam w Dunboyne to jest zaraz kolo clonee jakies 10 minut drogi znamy sie z goska i aurelka ktore napisaly wyzej :) wiec bez problemu mozemy sie zgadac na jakis weekend :)czyli kolejny dzien operki :P pisz na @ jak co [email] hej Aurelka co tam u ciebie !!! sie nie oddzywasz jak tam zdjecia odladalas :P ladne porobilam no nie ;) no napisz co tam slychac i wogole czemu sie nie piszesz na rodzinke od gochy jest kapitalna !! no czekam na odp. pozdrawiamrnrnszyjka :P