ZAROBKI - prosze piszcie

Temat przeniesiony do archwium.
czesc, czy zarobki 380 e, przy jednym dziecku i pracy 50 godz. tyg (!!) to dobra stawka? wydaje mi sie ze troche malo. jak myslicie? jakie sa wasze zarobki w stosunku do ilosci godzin i liczby podopiecznych? ile w jakim kraju? pozdrawiam.
zapomnialam dodac ze bede tez sprzatac (sporadycznie ale jednak) no i gotowac dla wszystkich.
to wcale nie jest zle kobito ja mialam w anglii 60 funtow na tydzien wiec 240 na miesiac.....porownaj sama, mimo ze funt stoi wyzej to i tak zarobisz wiecej;

powodzenia:)
i mialam 2 dzieciorow!!!!!!!;)
ok ok,wiem ze to dobra placa jak na au pair ale jak czytam o dziewczynach ktore maja po 600 euro to mi sie slabo robi. a czytam rozne fora i czesto sie spotykam z takimi stawkami.
hehj
no tak 600 euro wydaje sie bardzo duzo, wszystko zalezy od tego za co dostajesz te 600 euro, ja znam dziewczyny, ktore tu w uk tygodniowo dostaja 100 f ale praktycznie haruja cale dnie i robia swoje obowiazki jako gosposia i niania w jednym- czyli cos w rodzaju caly dzien na nogach nawet w soboty...., ja prac8uje niecale 20 godzin tygodniowoi w uk, mam 65 f ale za to mnostwo wolnego czasu na dodatkowa prace..z czego jestem bardzo zadowolona, to zalezy kto czego szuka, a kasa nie jest najwazniejsza...
pozdarwaiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Zagranica