Tanie loty lotnicze- bukowanie biletu na swieta??

Temat przeniesiony do archwium.
Hejka mam pytanko jestem w Anglii i zamierzam w grudzniu wykozystac moj urlop , bo chce jechac do Polski na swieta jakie linie lotnicze sa najtansze?? Wiem moze ktos?? Wiem ze im wszesniej sie to zrobi to tym mniej mnie to bedzie kosztowalo ... dzieki z gory pozdrowionka
Witam!
Ja niestety nie wiem zbyt wiele na temat lini lotniczych,ponieważ będę wracała autokarem,ale radzę Ci się BARDZO!!!pospieszyc bo liczba wolnych miejsc z dnia na dzień maleje i już teraz możesz mieć ogromne problemy.Ja np.jednego dnia zadzwoniłam do biura żeby zapytać się o liczbę wolnych miejsc i było 14 na 21grudnia,następnego dnia chcialam zarezerwować i już nie było:(musiałam szukać czegoś innego.Pozdrawiam
aha wiesz jezeli nie bedzie wolnych miejsc na samolot to wroce autokarem ale tu chyba nie ma takiej roznicy cenowej??
to sa najtansze linie lotnicze z ktorych ja kozystam i znam, ale z dnia na dzien cena rosnie wiec radze szybko rezerwowac bilet,mozliwie jak najwszesniej. oto odresy popatrz sobie moze cos znajdziesz;)rnwww.easyJet.pl albo www.central-wings.pl albo www.rynair.pl
Autobus może wyjść drożej niż samolot (jeżeli samolot już teraz zarezerwujesz). Poszukaj na stronach linii lotniczych. Ja korzystałam z wizzair i centralwings.
watpie ze znajdziesz cos taniego nawet na podanych powyzej stronach... Ja szukalam juz 2 tyg. temu i ceny az odzucaja!! No chyba ze przylecisz do polski przed 20 grudnia a wrocisz do Anglii przed nowym rokiem. Ja wybralam autokar za ktory zaplacilam calkiem nieduzo bo 410 zl w dwie strony. :)
tak tanio ?? ja patrzylam na autokar to mam prawie tysiaka w 2 str...;/
No właśnie ja jade "ORBIS"em i w 2 str.kosztowało mnie 475zl .
Zależy z jakiego miejsca w Polsce.
No zalezy jakie miasto... Ja jade do Torunia autokarem OMAR jest naprawde tani. Orbis jest drozszy i jak chcialam tam kupic to nie moglam zrobic rezerwacji w 2 strony bo juz nie bylo miejsc. Takze czas tu gra duza role!
A ty przyjechalas tu z biura Au Pair ?? jesli tak to mozesz sie z nimi skontaktowac i napewno znajda cos dla ciebie.
Czy Ty pracujesz jako au pair???Jesli tak to w jakim mieście???
ja patrzylam na Sindbada... a pracuje jako au-pair niedaleko Norwich a chcem dojechac do Wrocawia..
2 dni temu robilam rezerwacje na samolot ryanair glasgow - wroclaw. Zaplacilam w 2 strony nieco ponad 1000 zl. Mysle ze ciezko jest znalezc cos tanszego...A czas mija i mija, a bilety drozeja i drozeja...
hej!! no ja nie wiem co jest grane... ja rezerwowalam bilet dwa tyg tmeu i zaplacilam 440 e !!! e nie zl!!! oczywiscie w dwie strony z dublina do wawy ale teraz jak spojrzlam na te same dni czyli 21 z irlandi i 31 do dulina zaplacilabym o 100e MNIEJ!!! mniej nie wiecej wiec nie wiem jak juz to jest.....
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicą