Au Pair W LONDYNKU :D

Temat przeniesiony do archwium.
:D WITAM WSZYSTKIe AU PAIRKI I au pairow :P Z LONDYNU I OKOLIC :D :) JA jestem au pairem :) pozdrawiam :D i Zapraszam na forumm :D
no to milo bedzie poznac!
skad jestes ?:P Z jakiej dzielnicy>?:P
chwilowo w pl ale niedlugo wracam i bede na wschodzie londynu. prawdopodobnie leyton. ale to bez znaczenia bo mozna sie spotkac gdziekolwiek ;P
odezwe sie do ciebie na gg
oki
witam
ja wyjeżdzam 6 listopada jako au-pair do miejscowosci Kent :) jesli ktos jest zokolic to prosze o kontakt zawsze raxniej w dwójke :)
pozdrawiam
Asik na leyton wracasz? :) czy z pigwa cos wynajmujesz?
czesc! Jestem Au pair w Londynie od dwoch miesiecy tez sie bardzo tutaj nudze a kieszonkowe jest bardzo male na tutejsze ceny.Ale nie oto mi chodzi otoz jestem tu sama i niemam zadnych znajomych wszedzie wychodze sama ale to nudno troche a mieszkam w dagencham to 5 strefa.moze mialabys ochote czasem sie spotkac?jesli tak to napisz co na mojego maila to [email] na jekies info od ciebie.pozdr.pa Anka!!
no to jak cos pisz :P mozna sie kiedys spotkac tylko wiesz teraz zaczyna sie rubish wheather :P heheheh :D czemu powiedzcie mi tu kurcze ta pogoda jest do dupy ? ale np dzisiaj rano wstaje sobie i pizdzi jak nie wiem co :D wiec zamknolem okienko i poszedlem dalej spac :D po czym wstaje wziolem prysznic i wyszykowalem sie do collegu wychodze otwieram drzwi iii zwrot w tyl wziolem kurtke co okazalo sie bardzo dobrym pomyslem :D a po collegu okolo godziny 14 nie wiedzielm co zreobic z kurtka bo slonce dawalo niezle popalic :P nie nadazam :P jesli ktos zna sie na pogodzie to prosze mi pisac codziennie jaka pogoda bedzie do poludnia a jaka do wieczora :P bo wkurviajaca czasami jest baa ostatnio wyobrazcie sobie pojechalem do Brighton chyba tak to sie pisze no wiec wiecie wyruszamy pogoda zajebista dojedzzamy do brighton zaczelo padac :P io tak juz padalo :P zobaczylem oceanik i wogole fajen klify ale co z tego jak bylem caly mokry :D w drodze powrtoej przestalo padac ....... dokladnie :D tego slowa chcialem uzyc kazdy wie jakie slowo nalezy tu wsadzic najpopularniejsze i najbardziej znane polskie slowo :D :) pozdrawwiam i dajecie namiary do jakejs ladnej i madrej pani meteorolog :P
Radek1987
Bardzo sie usmialam o twoich przygodach z ta nasza pogoda. I czym dluzej tutaj bedziesz to dowiesz sie, ze pozniej w zimie jest najwiecej smiechu, bo trzeba miec futro (bo bedzie zimno) parasol (bo bedzie deszcz), okulary przeciwsloneczne (bo slonce napewno sie pokaze). Widzisz, tutaj masz 4 pory roku w jeden dzien.
mhmm fajnie wiec mowisz ze futro i okulary musze sobie kupic :P :D moze jakis taki set jest specjalnie na londyn w nexcie albo w river island :P eheheh
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia