Au pair

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc!! Czy sa jakies Au pair w Aldershot lub okolicy? Jesli tak odezwijcie sie prosze!1:-)
hejo :) ja jestemw okolicy :)
odp jush na poprzedniego posta, bardzo chetnie wyjde gdzies out, szczegolnie do nite clubu :D:D:D pozdrawiam
no hej a gdzie dokladnie mieszkasz? jasne mozemy sie spotkac! daj znac tylko gdzie i kiedy mozesz!!:-)
Jestem w farnham, really boring Farnham, zadupie maxymalne, nikomu nie polecam :| odpisalam na posta pare watkow wczesniej... Podaje [gg] odezwij siem jak kcesz, to siem jakos zgadamy...wracasz na swieta do domq?? ja niestety, albo i na szczescie :p zostaje tutaj...
Pozdrawiam
Ja niestety nie mam gg, probowalam zainstalowac i sie nie da. Na skype mozemy pogadac jestem tam pod kasia8090. Dzis wieczorem bede w domu. Ok 9 10. Pozdrawiam :-)
a pytalas jeszcze o swieta, wiesz co mialam nie wracac ale to sie moze zmienic ale to dlugo historia :-), dzis wieczorem bede wiedziec, jak bedziesz na Skype to pogadamy.
hehe tylko ze ja nie mam Skype dla odmiany lol...i w ogole nieustanne problems z necikiem ;| ehh pozostaje siem to forum, albo mailik [email] badz tyz messenger pod tym samym adresikiem, pozdrawiam
hej nie odzywalam sie dluzszy czas bonie mialam jak ale to dluzsza historia!! wybierasz sie gdzies na Sylwestra? Mam juz gg jak masz ochote pogadac to muj numer 4405528.
Temat przeniesiony do archwium.