pomozcie au perki!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
prosze o informacje na temat firmy cultural care au-pair !! jesli ktores z was wyjechaly z tej firmy bardzo prosze o kontakt!!!!czekam niecierpliwie jestem juz na etapie wypelniania aplikacji lecz wciaz sie wacham bo podobno mikroservis - krakow jest najpewniejszy??? blagam o opinie na ten temat oto moj e-mail [email]
nie wiem czy to jescze aktualne, bo juz mamy koniec wrzesnia - ale jesli tak, to daj znac.. z checia podziele sie swoimi doswiadczeniami! :) moj mail: [email]
Ja się zgadzam z opinią, że MIKROSERWIS jest bardzo dobry :)
Wyjeżdżałam i mogę polecić! Ale jeśli chodzi o USA to podobno Cultural Care też jest dobry. W każdym bądz razie ma certyfikat YAPA, a to już o czymś świadczy.
ja byłam z Cultural Care. Było SUPER!!! Gorąco polecam. Jeśli masz pytania pisz na DD 1339085 lub [email] Mieszkałam w Waszyngtonie, opiekowałam się dwuletnim chłopczykiem i był to najbardziej intensywny i pozytywny rok w moim zyciu!
A ja jechalam z firmy www.iapo.org i nie placilam prowizji, teraz jestem w san francisko i jest SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

« 

Pomoc językowa

 »

Inne strony do nauki języków